Ta konfiguracja American Truck Simulator jest najbliżej wyruszenia w drogę z kanapką z bekonem i kabiną pełną pustych kubków.

Ilość gier, które pozwalają ci zastępczo żyć najbardziej monotonnymi marzeniami, jest oszałamiająca. Nasz przegląd najlepszych gier symulacyjnych jest ich pełen. Tiktoker ricotrucker (otwiera się w nowej karcie) przeniósł gry symulacyjne na wyższy poziom dzięki niestandardowej konfiguracji kabiny, która jest tylko kilka kół od prawdziwej ciężarówki.

Zaczęło się trzy lata temu (otwiera się w nowej zakładce) od dość skromnego zestawu trzech monitorów i kierownicy. Ale od tego czasu wszystko się zdegenerowało. W domu tego gościa jest pełna taksówka Kenworth z dodatkowym miejscem pasażera na wypadek, gdyby ktoś chciał dołączyć do niego na wirtualnej trasie. Możesz zobaczyć, jak daleko zaszła platforma ricotrucker na poniższym filmie.

@ricotrucker (Otwiera się w nowej karcie) ♬ Ooh Ahh (My Life Be Like) [feat. Tobymac] – Grys (Otwiera się w nowej karcie)

Wszystko tkwi w odbiciach

Kokpit jest niesamowicie złożony. Jest deska rozdzielcza ze wskaźnikami i przełącznikami, pedały z podświetleniem RBG, kierownica, różne monitory oraz siedzenia kierowcy i pasażera. Ogromna dźwignia zmiany biegów unosi się nad drewnianymi panelami podłogowymi, podczas gdy radio CB wisi na drodze dla tych improwizowanych monologów w stylu Jacka Burtona (otwiera się w nowej karcie).

A dla odrobiny szyku, dostępne są uchwyty na telefon komórkowy i odświeżacz powietrza w kształcie piły łańcuchowej, aby nadać kabinie osobisty charakter. Wszystko to prawdopodobnie kosztowało tysiące dolarów. Przeglądając jego konto TikTok, zobaczyłem w komentarzach ricotrucker, który wyrzucił kwotę 3,000 euro, ale prawdopodobnie była to tylko deska rozdzielcza. Ma konto YouTube (otwiera się w nowej karcie) i stronę na Facebooku (otwiera się w nowej karcie), ale nie ma zbyt dużego podziału kosztów. Jego publiczność błaga jednak o jeden, wraz z przewodnikiem, jak odtworzyć tę bestię w domu.

Nic dziwnego, skoro to internet, komentarze ricotruckera są pełne przydatnych informacji o tym, jak już teraz należy kupić ciężarówkę. Jeśli przeglądałeś konwencjonalną grę na drogim sprzęcie, wątpię, abyś został zawodowym kierowcą lub kupił prawdziwy samochód wyścigowy. Biedactwo również bije na reddicie (otwiera się w nowej karcie). Niech ludzie cieszą się rzeczami!

Ale większość kierowców ciężarówek i graczy wspiera jego fantastyczne dzieło. Jasne, niektóre podkreślają rozbieżności między konfiguracją a prawdziwą ciężarówką, a także wady w metodach jazdy ricostruckerów.

Jeśli jesteś fanem gatunku sim, warto sprawdzić jego konto TikTok. Możesz zainspirować się do zrzucenia zwitek gotówki na swój ulubiony symulator. Może zbuduj fałszywy traktor w swoim salonie lub kabinie w garażu. Niebo (i Twój portfel) to granica!

Udostępnij to