Esta caracteristica de PS Plus Premium mejora aun mas su

Subskrybenci PS Plus Premium i PS Plus Extra zauważyli przydatną nową funkcję, która dodaje nowe funkcje do listy życzeń ich konsoli, dzięki czemu jest znacznie bardziej użyteczna niż kiedykolwiek.

Jeśli subskrybujesz nową usługę PS Plus z najwyższym poziomem Extra lub Premium, otrzymasz powiadomienie, gdy gry z Twojej listy życzeń PS5 trafią do usługi. Potencjalnie uniemożliwi to od razu zakup gry, gdy można ją pobrać bez dodatkowych kosztów (dzięki, Push Square (otwiera się w nowej karcie)).

Nowa usługa subskrypcji PS Plus została uruchomiona w USA zaledwie kilka dni temu, a Sony ujawniło pełną listę gier PS Plus Premium na swojej oficjalnej stronie internetowej, która zbiega się z premierą. Jest wiele do zobaczenia, od PS1 do PS4, a to nowe powiadomienie na liście życzeń wzmacnia pragnienie Sony, aby dodać więcej gier do usługi wraz z przyszłymi aktualizacjami.

Powitalna aktualizacja listy życzeń

Podobnie jak w przypadku innych popularnych platform do gier, takich jak Steam, lista życzeń PS5 jest świetna do informowania Cię, gdy interesująca Cię gra jest w sprzedaży. Ponieważ wiele najlepszych gier na PS5 jest nieco droższych niż poprzednie generacje, szczególnie warto wiedzieć, kiedy gry zostały wydane.

W tym sensie ta nowa funkcja listy życzeń nie różni się tak bardzo od informowania o zniżkach. Zasadniczo otrzymujesz teraz również powiadomienie, gdy możesz uzyskać dostęp do gry z listy życzeń bez konieczności płacenia, za pośrednictwem PS Plus Premium lub PS Plus Extra.

Oczywiście ta aktualizacja będzie dotyczyć tylko gier, które mają istniejące strony w PlayStation Store. Z pewnością będą przypadki, w których dodawane są na przykład starsze gry na PS1 i PSP. W takim przypadku najlepszą opcją będzie bezpośrednie sprawdzenie PS Plus Premium, aby zobaczyć nowo dodane gry, podobnie jak w Xbox Game Pass.

Jak dotąd byliśmy pod wrażeniem różnorodności gier dostępnych na PS Plus Premium. Hity na PS5, takie jak Demon's Souls i Returnal, są dostępne do pobrania i grania, wraz z różnymi oldschoolowymi faworytami, takimi jak Ape Escape i Everybody's Golf. Miejmy nadzieję, że Sony w najbliższym czasie nie spocznie, zwłaszcza jeśli chodzi o zachowanie dawnych klasyków PlayStation.

Udostępnij to