Aplikacja treningowa Fiit udostępniła nowe treningi, które można wykonywać na rowerach stacjonarnych, w tym Concept2 BikeErg i rowerze stacjonarnym Keizer M3i. Pojawia się po dodaniu do aplikacji interaktywnych ćwiczeń wiosłowania i bieżni na początku tego roku.

Dodanie tych hybrydowych treningów, które można wykonywać w domu lub na siłowni, oznacza, że ​​Fiit może dać Peloton szansę na swoje pieniądze, z abonamentem Fiit ustawionym na 9.99 € miesięcznie, c To 30 € (33 €) miesięcznie taniej niż Peloton. Subskrybenci Fiit mogą korzystać z dowolnego roweru do tych treningów, ale jeśli chcesz rejestrować swój trening, połączenie z rowerem stacjonarnym Concept2 BikeErg lub Keizer M3i, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na siłowni, oznacza, że ​​będziesz mógł cieszyć się bardziej interaktywne doświadczenie. trenuj i zapisuj statystyki, takie jak liczba obrotów na minutę, kalorie i dystans.

Trening hybrydowy staje się coraz bardziej popularny, ponieważ ludzie zdają sobie sprawę, że nie muszą ograniczać się do ćwiczeń w domu lub na siłowni. 11 treningów rowerowych Fiit pozwala jej członkom ćwiczyć również na siłowni, gdy chcą zmienić swoją rutynę fitness.

Fiit uruchomi również wiele innych treningów rowerowych 12 grudnia, wraz z Bike Academy, dwutygodniowymi mistrzowskimi kursami jazdy na rowerze stacjonarnym, które dadzą początkującym rowerzystom szansę na wyprzedzenie konkurencji.

W marcu firma wprowadziła Fit Tread, ponownie konkurując z ofertą bieżni Peloton, i podobnie jak treningi na rowerze, interaktywne zajęcia można brać na dowolnej bieżni ręcznej lub napędzanej, chociaż członkowie będą musieli biegać na AssaultRunner, aby być w pełni połączonym. doświadczenie. z Fit Trackerem.

Fiit zademonstrował swoje zaangażowanie w treningi hybrydowe, współpracując z The Gym Group w 2020 roku, a teraz oferuje swoim członkom dostęp do Fiit Pods w firmowych siłowniach, umożliwiając im wykonywanie tych treningów na dużym ekranie.

Czy to może być duży krok dla Fiit?

Spójrzmy prawdzie w oczy: aplikacja Peloton jest droga, zwłaszcza gdy już zapłaciłeś za drogi rower lub bieżnię, a następnie co miesiąc musisz płacić dodatkowe 39.99 USD / 44 GBP / 59 USD za treningi. Uwielbiam mój rower Peloton, a jego treningi na żądanie motywują mnie, ale kosztuje prawie 500 funtów rocznie, a nawet nie wyszedłem z domu.

Dlatego zawsze lubiłem aplikację Fiit, jest tania, ma świetne treningi, a firma nie przestaje wprowadzać innowacji – wiedzą, że nie każdy chce trenować tylko w zaciszu własnego domu. A ponieważ branża fitness zmienia się tak szybko, firmy, które potrafią wyprzedzić konkurencję i jako pierwsze dostrzegać przyszłe trendy, będą nadal odnosić sukcesy.

Fiit nie jest nowością w branży: wystartował w 2017 roku z setkami treningów na żywo i na żądanie, głównie składających się z treningów HIIT, siłowych i jogi. Ponieważ zamykanie siłowni i treningi w domu stały się normą, aplikacja stała się ulubieńcem entuzjastów fitnessu.

Wielu z nas przystosowało się do hybrydowego sposobu ćwiczeń i nie ma powodu, dla którego nie moglibyśmy zrobić tego samego z naszymi treningami. Uwielbiam pracować w domu, ale miło jest też wyjść z domu i wchodzić w interakcje z ludźmi; Nie powinno być ani jednego, ani drugiego i dobrze jest widzieć, jak Fiit przyjmuje tę filozofię.

Udostępnij to