Twoje kliki z liceum mogą wkrótce być częścią rozmów w miejscu pracy dzięki nowej aktualizacji Microsoft Teams.

Platforma do wideokonferencji modyfikuje swój tryb Razem, który pozwoli organizatorom spotkań przypisać określone miejsca poszczególnym uczestnikom.

Oznacza to, że zespoły współpracowników, przyjaciół, a nawet przypadkowe grupy mogą być teraz umieszczane w określonych obszarach podczas rozmowy Microsoft Teams, co, miejmy nadzieję, sprawi, że wszystko będzie trochę uporządkowane i łatwiejsze.

nie możesz z nami siedzieć

Ujawniony latem 2020 roku jako sposób na łączenie ludzi rozdzielonych początkowymi blokadami związanymi z pandemią, tryb Microsoft Teams Together (otwiera się w nowej karcie) miał na celu wprowadzenie wszystkich uczestników do wspólnej puli wirtualnej (z opcjami takimi jak klasa lub spotkanie Pokój). ), aby wyglądało na to, że siedzisz w tym samym pokoju co wszyscy inni.

We wpisie na oficjalnej mapie drogowej Microsoft 365 (otwiera się w nowej karcie) nowa aktualizacja jest nadal wymieniona jako w fazie rozwoju, a planowana data wydania to wrzesień 2022 r.

Po uruchomieniu firma spodziewa się udostępnić tę funkcję wszystkim użytkownikom Microsoft Teams na całym świecie na komputerach stacjonarnych i Mac.

Ta wiadomość to najnowsza aktualizacja trybu Razem, ponieważ firma stara się zapewnić, że Microsoft Teams pozostanie odpowiedni i użyteczny dla swoich klientów.

Niedawna aktualizacja oznacza teraz, że gospodarze spotkań mają możliwość włączenia trybu Razem dla wszystkich uczestników w celu zachęcenia do wspólnoty zespołów, które wciąż mogą być rozdzielone. Użytkownicy mogą teraz włączyć tryb Razem w połączeniach Teams dowolnej wielkości, nawet jeden na jednego.

W 2021 r. Microsoft Teams wprowadził również serię nowych trybów prezentacji zaprojektowanych, aby pomóc użytkownikom Teams dostosować styl prezentacji do okazji. Na przykład tryb Spotlight umieszcza wideo prezentera przed pokazem slajdów, podczas gdy tryb Reporter umieszcza zawartość przez ramię w stylu wiadomości.

Udostępnij to