Firma Microsoft wydała nową (*11*)11 aktualizację, którą powinni zainstalować w szczególności gracze komputerowi, ponieważ rozwiązuje ona irytujący problem, który czasami powodował awarie gier.

Aktualizacja, znana jako KB5014668, jest obecnie aktualizacją opcjonalną, co oznacza, że ​​nie zostanie zainstalowana automatycznie. Jednak, jak donosi Bleeping Computer (otwiera się w nowej zakładce), powinien on zostać uwzględniony w automatycznej aktualizacji w najbliższy „wtorkowy patch”, który odbędzie się 12 lipca.

Według Microsoft w ogłoszeniu o wydaniu (otwiera się w nowej karcie) dotyczącym poprawki, ta aktualizacja „rozwiązuje problem, który uniemożliwia działanie niektórych gier, jeśli używają one pewnych technologii audio do odtwarzania efektów dźwiękowych”.

Dla graczy na PC każdy problem z (*11*) 11, który powoduje awarię gry i przestaje odpowiadać, jest szczególnie irytujący, więc dobrze jest zobaczyć, jak firma Microsoft zajmuje się powszechną skargą dotyczącą tej aktualizacji, więc jeśli wystąpiły jakieś awarie, warto ją zainstalować . zaktualizuj tak szybko, jak to możliwe. sprawdź, czy to rozwiąże twój problem.

Wydawało się, że problem dotyczył przede wszystkim osób, które używają interfejsu API XAudio do odtwarzania dźwięków.

Inne poprawki

Aktualizacja rozwiązuje również problem polegający na tym, że aktualizacja do (*11*) 11 kończy się niepowodzeniem, a także niektóre problemy z łącznością Bluetooth.

Wprowadza również nową funkcję, ale nie ekscytuj się zbytnio. Nazywany „Wyszukaj najciekawsze”, zawiera godne uwagi i interesujące momenty tego, co wyjątkowe każdego dnia, takie jak święta, urodziny i inne momenty edukacyjne w czasie, zarówno na całym świecie, jak i w Twoim regionie.

Dla nas brzmi to trochę jak jeszcze bardziej irytujące ikony i powiadomienia na pasku zadań. Miejmy nadzieję, że okaże się to bardziej przydatne, ale nie sugerujemy spieszenia się z pobieraniem KB5014668 tylko w tym celu.

Jak pobrać aktualizację dla (*11*) 11 KB5014668

Ponieważ jest to aktualizacja opcjonalna, nie zostanie zainstalowana automatycznie. Aby zainstalować go ręcznie, otwórz menu Start i wpisz „Aktualizuj z (*11*)” i naciśnij klawisz Return na klawiaturze.

Kliknij "Sprawdź aktualizacje" i powinieneś zobaczyć KB5014668 na ekranie. Wybierz go, a następnie kliknij „Pobierz teraz”. (*11*) zajmie się resztą.

Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy ręcznymi aktualizacjami, powinieneś pobrać aktualizację automatycznie 12 lipca. Może warto poczekać do tego czasu, aby upewnić się, że problemy z aktualizacją zostały naprawione (dlatego jest ona obecnie opcjonalna), ale jeśli jesteś graczem PC, który nie może grać z powodu tego problemu, oczekiwanie może być zbyt długie. .

Pamiętaj również, aby zapoznać się z naszym (*11*) 11 przewodnikiem rozwiązywania problemów, aby uzyskać dodatkową pomoc, jeśli masz problemy z systemem operacyjnym.

Udostępnij to