Ta (*11*) 11 aktualizacja jest niezbędna dla graczy PC

Ta (*11*) 11 aktualizacja jest niezbędna dla graczy PC

Firma Microsoft wydała nową aktualizację (*11*) 11, którą szczególnie powinni zainstalować gracze PC, ponieważ rozwiązuje ona irytujący problem, który czasami powodował awarie gier.

Aktualizacja, znana jako KB5014668, jest obecnie aktualizacją opcjonalną, co oznacza, że ​​nie zostanie zainstalowana automatycznie. Jednak, jak donosi serwis Bleeping Computer (otwiera się w nowej karcie), powinna zostać uwzględniona w automatycznej aktualizacji w najbliższy „Patch Tuesday”, który odbędzie się 12 lipca.

Według Microsoft w ogłoszeniu o wydaniu (otwiera się w nowej karcie) dotyczącym łatki, ta aktualizacja „rozwiązuje problem, który uniemożliwia działanie niektórych gier, jeśli używają one pewnych technologii audio do odtwarzania efektów dźwiękowych”.

Dla graczy PC każdy problem z (*11*)11, który powoduje awarię gry i brak odpowiedzi, jest szczególnie irytujący, więc dobrze jest zobaczyć, jak Microsoft zajmuje się częstą skargą z tą aktualizacją, więc jeśli wystąpiła awaria, warto instalacja. zaktualizować tak szybko, jak to możliwe. sprawdź, czy to rozwiąże twój problem.

Wydaje się, że problem dotyczył głównie osób używających interfejsu API XAudio do odtwarzania dźwięków.

Inne poprawki

Aktualizacja rozwiązuje również problem z niepowodzeniem aktualizacji do (*11*) 11, a także niektóre problemy z łącznością Bluetooth.

Wprowadza również nową funkcję, ale nie należy się zbytnio ekscytować. Nazywa się „Wyszukiwanie najciekawsze”, „zawiera godne uwagi i interesujące momenty tego, co jest wyjątkowe każdego dnia, takie jak święta, urodziny i inne momenty edukacyjne w czasie, zarówno na całym świecie, jak iw twoim regionie.

Dla nas brzmi to trochę jak jeszcze bardziej irytujące ikony i powiadomienia na pasku zadań. Mamy nadzieję, że okaże się to bardziej przydatne, ale nie sugerujemy, abyś spieszył się z pobieraniem KB5014668 tylko z tego powodu.

Jak pobrać aktualizację (*11*) 11 KB5014668

Ponieważ jest to aktualizacja opcjonalna, nie zostanie zainstalowana automatycznie. Aby więc zainstalować go ręcznie, otwórz menu Start i wpisz „(*11*) Update” i naciśnij klawisz Return na klawiaturze.

Kliknij „Sprawdź aktualizacje”, a na ekranie powinieneś zobaczyć KB5014668. Wybierz go, a następnie kliknij „Pobierz teraz”. (*11*) zajmie się resztą.

Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy ręcznymi aktualizacjami, powinieneś pobrać aktualizację automatycznie 12 lipca. Być może warto poczekać do tego czasu, aby upewnić się, że problemy z aktualizacją zostały rozwiązane (stąd dlaczego obecnie jest opcjonalna), ale jeśli jesteś graczem komputerowym, który nie może grać z powodu tego problemu, oczekiwanie może być zbyt długie. .

Zapoznaj się również z naszym (*11*) 11 przewodnikiem rozwiązywania problemów, aby uzyskać dodatkową pomoc w przypadku problemów z systemem operacyjnym.