Niedawny przeciek mógł ujawnić niektóre gry, które będą dostępne dla subskrybentów PlayStation Plus Extra i Premium jeszcze w tym miesiącu.

Wyciek pochodzi od użytkownika ResetEra, BlackBate (otwiera się w nowej karcie) (za pośrednictwem PushSquare (otwiera się w nowej karcie)), który twierdzi, że nauczył się „niektórych gier”, które zostaną dodane do PlayStation Plus w połowie miesiąca aktualizacja dla subskrybentów Extra i Premium.

Lista zawiera już oficjalnie potwierdzone Strays (otwiera się w nowej zakładce); Final Fantasy 7 Remake Intergrade i Przerywnik odcinka FF7R; Saints Row IV: ponownie wybrany; oraz kilka tytułów Assassin's Creed, w tym Black Flag, Unity, Rogue Remastered, Freedom Cry i The Ezio Collection.

Według BlackBate, tytuły te będą dostępne 19 lipca, co jest również datą premiery Stray. Warto zauważyć, że BlackBate mówi, że to tylko „niektóre” gry, które zostaną dodane, co sugeruje, że skład może być większy.

Jeśli chodzi o wiarygodność tego wycieku, użytkownik przynajmniej z powodzeniem wyciekł informacje za pośrednictwem ResetEra przed oficjalnymi zapowiedziami. W żadnym wypadku nie są częstym składem, ale jak dowiedział się PushSquare, ujawnili już szczegóły dotyczące Death Stranding Director's Cut (otwiera się w nowej karcie) i nowego ujawnienia Skull and Bones (otwiera się w nowej karcie) . ).

Oczywiście nie możemy być pewni dokładnego składu i daty aktualizacji PlayStation Plus w połowie miesiąca, dopóki nie zostanie ona oficjalnie potwierdzona przez Sony. Obfitość tytułów Ubisoft ma przynajmniej jakiś sens w kontekście katalogu Ubisoft+ Classics będącego częścią PlayStation Plus i obietnicy wydawcy w maju, że katalog „wystartuje z 27 tytułami i wzrośnie do 50 do końca roku”. finał". . z 2022 r.”

Jaka jest aktualizacja w połowie miesiąca?

To wszystko jest częścią niedawno zmienionej usługi subskrypcji PlayStation Plus firmy Sony. PlayStation Plus ma teraz trzy poziomy: Essential, Extra i Premium. Chociaż poziom Essential jest bardzo podobny do oryginalnej usługi PS Plus, z dostępem dla wielu graczy online, rabatami w PlayStation Store oraz miesięcznymi grami na PS4 i PS5, Extra i Premium oferują więcej.

Sony potwierdziło (otwiera się w nowej zakładce), że dodatkowe korzyści poziomów Extra i Premium obejmują m.in. drugą comiesięczną aktualizację gry, która „odbędzie się w połowie miesiąca wraz z nowymi grami w PlayStation Plus Extra oraz Premium /Packages Według Sony „liczba aktualizowanych gier będzie się różnić w miesiącu”.

Sony jeszcze oficjalnie nie potwierdziło, kiedy subskrybenci mogą spodziewać się tej drugiej aktualizacji, ale potwierdziło (otwiera się w nowej karcie), że Stray zostanie wydane 19 lipca i „będzie w tym czasie dostępne również dla członków PlayStation Plus Extra i Premium”. za chwilę". . ”.

Ujawniono już standardową lipcową ofertę gier PS Plus dla wszystkich poziomów PS Plus, a Crash Bandicoot 4: Nadszedł czas, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan i Arcadegeddon są już dostępne dla subskrybentów.

Udostępnij to