Dzięki możliwości zasilania wielu urządzeń elektrycznych w dowolnym miejscu przenośne elektrownie, takie jak szanowana rodzina produktów EcoFlow, nabierają rozpędu. Jedyny minus: te jednostki są zazwyczaj przeznaczone dla osób, które muszą obsługiwać urządzenia tak duże, jak suszarki do ubrań, zwiększając rozmiar i wagę baterii.

Nowa przenośna elektrownia EcoFlow RIVER Mini ma to zmienić. Ważący zaledwie 6,3 funta (2,85 kg) w małej, kompaktowej obudowie, RIVER mini zapewnia przenośną moc zupełnie nowej grupie użytkowników.

EcoFlow_Image1_River mini na stole

(Źródło zdjęcia: EcoFlow)

Entuzjaści outdooru/grillowania na podwórku, cyfrowi nomadzi/podróżnicy po świecie i studenci, którzy chcą zabrać ze sobą swoją technologię w dowolne miejsce, mogą teraz to robić z RIVER mini, bez konieczności noszenia wystarczająco dużej baterii, aby podnosić ciężary.

zapas energii

Dzięki mocy znamionowej 300 W, RIVER mini może zasilać jednocześnie osiem (8) urządzeń. Dodaj ekskluzywną technologię EcoFlow X-Boost, a RIVER mini poradzi sobie z całkowitym obciążeniem elektrycznym do 600 W.

Można je zasilać za pomocą dwóch portów wyjściowych tego urządzenia, gniazda samochodowego 12 V DC, czterech portów wyjściowych USB i bezprzewodowej ładowarki 15 W. Możliwe dodatki mogą obejmować laptopy, tablety i telefony. Routery WiFI, konsole do gier, telewizory, drukarki, oświetlenie LED i wentylatory.

Pomimo imponujących osiągów, RIVER mini jest niesamowicie cichy. Mierzona w decybelach (dB), głośność pracy/obciążenia tego urządzenia wynosi od 38 do 42 dB. Aby umieścić to w kontekście, jest to poziom hałasu przeciętnej biblioteki.

Szybkie ładowanie

Młody mężczyzna i kobieta siedzą na kocu na zewnątrz, z tabletem i miniprzenośną elektrownią RIVER EcoFlow przed nimi.

(Źródło zdjęcia: EcoFlow)

Ponieważ RIVER mini działa z wbudowanymi bateriami. Od czasu do czasu będzie trzeba go ładować. Dobra wiadomość: podłącz go do standardowego gniazdka sieciowego, a RIVER mini naładuje się do 80% w ciągu zaledwie jednej godziny i całkowicie naładuje się w ciągu 1,5 godziny.

Brak dostępnego gniazdka elektrycznego? Nie ma problemu. RIVER mini można naładować, podłączając go do gniazdka 12DVC w samochodzie (inaczej „zapalniczki”) lub podłączając go do paneli słonecznych EcoFlow i uzyskując darmowy sok ze słońca.

Aby dowiedzieć się więcej o ekscytującym nowym urządzeniu EcoFlow RIVER mini oraz pełnej linii produktów Ecoflow do przenośnych elektrowni, przejdź tutaj.

Udostępnij to