Gdy zbliża się lato, wielu z nas będzie myślało o długich, leniwych słonecznych dniach, być może na plaży lub w odpowiednio luksusowym miejscu.

I chociaż zawsze dobrze jest zrobić sobie przerwę, zawsze powinieneś dbać o ochronę swoich plików i systemów, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Upewnij się więc, że wzrastająca ilość rtęci nie pozostawi Cię na palcach tego lata – postępuj zgodnie z naszymi najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi bezpieczeństwa, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Spis treści

Bądź czujny

Jak wspomniano, lato to często czas relaksu, ale na szczęście możesz mieć pewność, że Twoja poczta e-mail i inne konta są chronione za pomocą przydatnych narzędzi bezpieczeństwa. Jeśli cierpisz na „mózg wakacji”, upewnij się, że wszystko jest załatane i wyposażone w najnowsze aktualizacje oprogramowania przed wyjazdem, aby upewnić się, że jesteś bezpieczny.

Bitdefender Total Security (otwiera się w nowej karcie) jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, integrując ochronę danych w czasie rzeczywistym, blokowanie złośliwego oprogramowania i program antywirusowy, aby chronić Twoje urządzenie i dane przed wszystkimi najnowszymi zagrożeniami.

Więc nawet jeśli wyłączysz, możesz mieć pewność, że Twoje pliki i urządzenia pozostaną bezpieczne bez względu na to, gdzie jesteś.

Zabezpiecz wszystkie swoje urządzenia

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z potrzeby ochrony niektórych urządzeń przed zagrożeniami bezpieczeństwa, ale szczerze mówiąc, powinieneś starać się chronić wszystkie swoje produkty.

Niezależnie od tego, czy jest to laptop, komputer stacjonarny, smartfon, drukarka czy cokolwiek innego, wystarczy, że jedno urządzenie zostanie oszukane lub zainfekowane wirusem, cała sieć jest zagrożona. Dlatego potrzeba ubezpieczenia wszystkich produktów jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

Bitdefender Total Security (otwiera się w nowej karcie) jest w stanie chronić wszystkie Twoje urządzenia i działa na wielu wersjach najlepszego oprogramowania, w tym Windows, macOS, Android i iOS. A dzięki nawet 15 objętym usługom urządzeniom na subskrybowane gospodarstwo domowe możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje najcenniejsze przedmioty będą chronione, gdziekolwiek jesteś.

Nie pozwól, aby phishing zepsuł Ci lato

Zagrożenia phishingowe to obecnie jedno z najczęstszych oszustw, w ramach których hakerzy wysyłają fałszywe wiadomości podszywające się pod legalną firmę, próbując nakłonić ofiary do kradzieży danych logowania lub danych osobowych.

Jeśli Twoje podejrzenia wzbudza podejrzana wiadomość e-mail, zawsze najlepiej jest dokładnie sprawdzić, ponieważ wiadomości phishingowe często zawierają oczywiste błędy ortograficzne, nieprawidłowe obrazy lub błędy formatowania lub zawierają wyraźnie złośliwe linki, które można wykryć po najechaniu na nie kursorem myszy. . kursor. .

Na szczęście Bitdefender Total Security (otwiera się w nowej karcie) może chronić się przed tymi zagrożeniami dzięki zaawansowanej ochronie przed phishingiem, która wykrywa i blokuje złośliwe strony internetowe podszywające się pod legalne firmy lub organizacje.

Popraw te hasła

Każdy chce wyglądać jak najlepiej na basenie lub na plaży, ale bycie na szczycie gry powinno obejmować również hasła.

Ponowne używanie haseł na wielu kontach nigdy nie jest zalecane, ponieważ wystarczy jedno z nich, aby hakerzy wiedzieli o Twoich loginach i wszystkim innym. Posiadanie silnych, unikalnych haseł do kont może powstrzymać oszustów i hakerów, co oznacza, że ​​przestępcy nie będą mogli uzyskać dostępu do żadnego z Twoich kont internetowych ani urządzeń osobistych.

Bitdefender Total Security (otwiera się w nowej karcie) jest dostarczany z wbudowaną usługą zarządzania hasłami, która może chronić nie tylko hasła, ale także informacje o kartach kredytowych i inne poufne dane w sejfie cybernetycznym, aby zapewnić łatwy dostęp, gdy jest to potrzebne, a także zalecanie silnych wskazówek dotyczących haseł, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich kont.

Udostępnij to