Już tylko dwa miesiące dzielą nas od prawdopodobnej premiery Samsunga Galaxy Z Fold 4, ale wygląda na to, że Samsung nie chce, abyś kupił ten telefon, ponieważ właśnie wprowadził bardzo kuszącą ofertę Samsung Galaxy Z Fold 3.

W tej chwili możesz otrzymać do 1,100 euro kredytu na wymianę (otwiera się w nowej karcie), jeśli wymienisz inny telefon w cenie Samsung Galaxy Z Fold 3. To więcej niż standardowe maksimum 535 euro, a całkowita ilość jest dostępna, nawet jeśli Twoje stare urządzenie ma uszkodzony ekran.

Z tą kwotą wymiany możesz podnieść cenę wywoławczą Samsunga Galaxy Z Fold 3 z 1,799.99 EUR do zaledwie 699.99 EUR. Dostajesz więc jeden z najdroższych telefonów na świecie za mniej niż połowę ceny i za mniej niż Samsung Galaxy S22.

Ta wartość wymiany jest dostępna tylko wtedy, gdy wymienisz za nią Samsung Galaxy Z Fold 2, ale jak wskazuje 9to5Google (otwiera się w nowej karcie), ten telefon jest teraz sprzedawany z drugiej ręki za około 700-800 euro. Więc teoretycznie możesz nawet kupić jeden, a następnie wymienić go na więcej, niż kosztuje.

Jeśli nie masz Z Fold 2, nadal możesz uzyskać przyzwoite wartości wymiany, na przykład Samsung Galaxy S21 Ultra za 1,025 euro, a iPhone 12 Pro Max za 655 euro (co dziwne z iPhonem 13 Pro Max wystarczy, że przyniesiesz 495 € mniej). Istnieje wiele innych urządzeń, które Samsung pozwoli Ci również wymienić na zniżkę.

Oczywiście, jak zapewne zgadłeś ze wszystkich znaków dolara, ta oferta jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Chociaż wymiany są oferowane gdzie indziej, są one po standardowych stawkach Samsunga, a zepsute ekrany zmniejszą otrzymywane pieniądze.

Recenzja Samsunga Galaxy Z Fold 3

(Źródło zdjęcia: Aakash Jhaveri)(*3*)Recenzja: Czy powinieneś kupić, czy poczekać?

Jeśli konkretnie szukasz Samsunga Galaxy Z Fold 3 i masz telefon z przyzwoitą wartością w wymianie, to prawdopodobnie warto skorzystać z tej oferty, ponieważ obniża cenę do znacznie przyjemniejszego poziomu, ale jest kilka rzeczy do rozważenia w pierwszej kolejności.

Po pierwsze, Samsung Galaxy Z Fold 4 ma wejść na rynek bardzo szybko, a przeciek wskazuje na 10 sierpnia. Ten telefon prawdopodobnie będzie znacznym ulepszeniem w stosunku do Galaxy Z Fold 3, więc jeśli chcesz najlepszego składanego Samsunga, warto poczekać.

Nawet jeśli nie chcesz dużo wydawać na Fold 4, Galaxy Z Fold 3 prawdopodobnie zostanie znacznie przeceniony, gdy ten telefon się pojawi. W rzeczywistości często jest już w wyprzedaży w wielu sklepach, a ceny spadną tylko wtedy, gdy przestanie być najnowszym modelem.

Własny sklep Samsunga sprzedaje Z Fold 3 po pełnej cenie, więc chociaż wymiany znacznie obniżają koszty, zaczyna się on wyższy, jeśli kupujesz go bezpośrednio od Samsunga.

Tak więc ta transakcja, choć dla wielu osób warta zachodu, nie jest tak imponująca, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. To powiedziawszy, fakt, że cena nie jest obniżona przez pęknięty ekran, jest miły do ​​zobaczenia i może być oczywisty, jeśli desperacko chcesz wymienić zepsuty telefon.

Udostępnij to