W końcu pojawił się pierwszy zwiastun Guardians of the Galaxy Volume 3 i wydaje się, że jest to emocjonalnie pasujące zakończenie sagi MCU obecnego zespołu.(*3*)

Wydany online po ostatnim pokazie na brazylijskim Comic-Con 2022, znanym również jako CCXP, pierwszy zwiastun filmu Marvel Phase 5 zawiera dużo w swoim 90-sekundowym czasie trwania. Widzimy nie tylko przebłyski Adama Warlocka Willa Poultera, ale także sześciorękiego Groota dzierżącego wiele broni w strzelaninie u boku Star-Lorda. Aha, i niezwykle urocze dziecko Rocket, które potwierdza, że ​​zobaczymy, jak wyrasta na cynicznego, ulepszonego cybernetycznie stwora, którego znamy i kochamy.(*3*)

Zobacz także zwiastun Marvel's Guardians of the Galaxy 3 i kontynuację:(*3*)

Trzeci i ostatni film Strażnicy Galaktyki rozpocznie się po świątecznym programie zespołu, który niedawno pojawił się na Disney Plus w ramach 4. fazy MCU.(*3*)

W nadchodzącym filmie o superbohaterach Star-Lord Chrisa Pratta nadal będzie szukał wersji Gamory z 2014 roku, a nie tej, która zginęła w Avengers: Wojna bez granic, która opuściła scenę po pokonaniu Thanosa w Avengers: Koniec gry. (*3*)

Oprócz tego grupa będzie musiała poradzić sobie z Adamem Warlockiem Poultera, który najwyraźniej został wysłany za nimi po podwójnym crossoverze Guardians of the Sovereign Race w Guardians of the Galaxy Volume 2. Aha, jest też mała usterka Chukwudi. Iwjui. High Evolutionary: Wielki zły film i osoba odpowiedzialna za przemianę Rocketa w przerażonego i uszkodzonego antropomorficznego szopa pracza, którym jest dzisiaj.(*3*)

Gdzie indziej mamy więcej humoru w stylu Strażników (głównie dzięki uprzejmości Draxa Dave'a Bautisty), serię naładowanych emocjami scen z udziałem Rocketa (i jego bystrej bratniej duszy Lylli), mnóstwo akcji i obszerne zdjęcia naukowe. , doskonale dobrana playlista reżysera Jamesa Gunna. (*3*)

Rozwój…(*3*)

Udostępnij to