Gotham Knights zaprezentowało nowy zwiastun podczas występu na żywo Summer Game Fest, w którym Nightwing wciela się w nową rolę postaci.

Zwiastun Gotham Knights przedstawia Nightwing, dorosłą wersję pierwszego Robina, Dicka Graysona. Akcja gry toczy się w Gotham City bez Batmana i pomimo wsparcia rodziny nietoperzy Nightwing czuje, że dźwiga na barkach ciężar bycia obrońcą Gotham City.

Zwiastun pokazuje mnóstwo ruchów i personalizacji i jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie, jeśli nie znasz postaci. Oczywiste jest, że Nightwing będzie w pewnym stopniu działał jako przywódca gangu.

Zwróć też uwagę na liczbę fryzur, które możesz jej zrobić, od zwykłej grzywki po długi kucyk i… ciekawą fryzurę. Wygląda na to, że będziesz mieć wiele sposobów na dostosowanie swojego Nightwinga w grze. Zwiastun można zobaczyć tutaj:

Podczas prezentacji ustalono, że był to pierwszy zwiastun nadchodzącej serii funkcji postaci, a trzy kolejne pokazują inne grywalne postacie: Batgirl, Redhood i Robina Tima Drake'a.

Rycerze Gotham to przekonująca przesłanka, kładąca nacisk na postacie, które ogólnie wspierają graczy w świecie Batmana. W grze cała czwórka próbuje nawigować po śmierci Bruce'a Wayne'a (podobno zresztą opiera się na komiksach). To do nich należy wypełnienie tych wielkich butów, zjednoczenie się, aby zapewnić bezpieczeństwo ich miastu.

Podczas gdy WB Games Montreal wcześniej pracowało w uniwersum Arkham z Arkham Origins, ten tytuł próbował wyróżnić się na tle tej serii i działać jako odrębna historia z tamtego świata. To powiedziawszy, wydaje się, że rozgrywka jest pod silnym wpływem tej serii, a szczególną uwagę zwrócono na czteroosobową walkę kooperacyjną w Gotham Knights, w której każdy gracz będzie mógł zmierzyć się z członkiem ludu-nietoperzy.

Gotham Knights zadebiutuje 25 października na PS5, Xbox Series X|S i PC.

Udostępnij to