El trailer de Aliens Dark Descent revela un brutal shooter

Nowa gra ujawniona na Summer Game Fest rozpoczęła się od Aliens: Dark Descent, strzelanki kooperacyjnej w stylu Alien Swarm i The Ascent. Będziesz mógł zajrzeć do akcji, co oznacza, że ​​będziesz miał lepszy widok na ksenomorfy, gdy rzucają się na ciebie i wypatrują cię.

Zwiastun The Aliens: Dark Descent ma wiele do pokochania i świetny początek Summer Game Fest. Zaczyna się od widoku klasycznego statku morskiego, zbliżeń karabinów pulsacyjnych, inteligentnych pistoletów i czujników ruchu — to wszystko, co chcielibyśmy zobaczyć w grze Aliens. Sprawdź to poniżej:

Chociaż istnieje wiele gier Alien, z pewnością się mieszają. Absolutnie najlepsze typy to Alien Isolation i Alien Vs Predator 2, ale nowsze pozycje, takie jak Aliens: Fireteam, pozostawiają wiele do życzenia. Kooperacyjna strzelanka z perspektywy trzeciej osoby nie zdołała uchwycić przerażenia i mocy stworzeń, z którymi walczysz.

Czy więc Aliens: Dark Descent będzie w stanie wejść do panteonu? Na pierwszy rzut oka kooperacyjna strzelanka z lotu ptaka nie wydaje się równać z armatą obcych. Jeśli nie znasz akcji, jak możesz uznać ksenomorfa za tak przerażającego? Tyle że istnieje fantastyczna gra, której programista Tindalos wydaje się używać jako szablonu dla Dark Descent: Alien Swarm.

Dostępne za darmo na Steamie, Alien Swarm to doskonała strzelanka kooperacyjna, która pozwala ci stawić czoła, cóż, zgadłeś, rojom kosmitów. Ty i twoi przyjaciele nieustannie stawiacie czoła ścianom mięsistych wrogów, którzy wciskają was w ciasne zakamarki i korytarze, zanim zjedzą was żywcem.

Możesz kontrolować przestrzeń, używając ciężkiej broni, takiej jak karabiny maszynowe i miotacze ognia, ale także spawając drzwi śluzy, aby ograniczyć prędkość roju. Wygląda na to, że Aliens: Dark Descent pełni tę samą funkcję.

Musimy trochę poczekać, aby dowiedzieć się, czy Aliens: Dark Descent dorówna Alien Swarm, nie ukaże się do 2023 roku. Ale nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej. Zbliża się do Xbox Series X|S, PS5, Xbox One, PS4 i PC.

Udostępnij to