Nvidia ogłosiła, że ​​Corsair w tym tygodniu zintegruje aplikację Broadcast z oprogramowaniem iCue i Elgato, w tym Elgato Wave Link i Elgato Camera Hub.

Aby skorzystać z tej nowej integracji, zgodnie z oficjalnym blogiem Nvidia (otwiera się w nowej karcie), będziesz potrzebować kompatybilnego zestawu słuchawkowego, mikrofonu lub kamery oraz procesora graficznego Nvidia RTX. Integracja aplikacji Corsair oznacza, że ​​nie musisz jej uruchamiać, wystarczy aktywować funkcje oprogramowania podczas noszenia zestawu Corsair.

Streaming składa się z kilku funkcji, które ułatwiają transmisję na żywo, w tym aspektów redukcji szumów i echa, które przetwarzają dźwięk i usuwają prawie wszystkie szumy tła. Integracja wideo dla Camera Hub Elgato pozwala właścicielom Elgato Facecam włączyć funkcję wirtualnego tła, eliminując potrzebę zielonego ekranu.

Recenzja: dlaczego warto korzystać z Nvidia Broadcast

Aplikacja Broadcast, wcześniej znana jako RTX Voice, to wszechstronna i niezwykle przydatna aplikacja, która może znacznie poprawić wrażenia podczas przesyłania strumieniowego. A jeśli używasz procesora graficznego RTX, powinieneś używać Broadcast, kropka.

Na przykład narzędzie do usuwania szumów tła wykorzystuje procesor graficzny i jego technologię AI do izolowania głosu i usuwania wszelkich innych szumów tła. Dostępna jest również poręczna skala przesuwna, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad poziomem siły, którą chcesz kontrolować. Jest to szczególnie przydatne do pozbycia się głośnych odgłosów zwierząt, z którymi boryka się wielu streamerów.

Możesz także użyć dyfuzji, aby zmienić tło na trzy główne sposoby: rozmycie, zastąpienie i usunięcie. Ostatnia opcja pozwala automatycznie wykadrować twarz i usunąć pustą przestrzeń. Możesz także przełączać się między „Wydajnością” i „Jakością” i kontrolować intensywność rozmycia tła.

Mamy nadzieję, że to ogłoszenie zainspiruje więcej marek do wspierania integracji przesyłania strumieniowego z ich produktami.

Udostępnij to