(* 4 *)

Z każdym nowym przeciekiem Samsung Galaxy Z Fold 4 wygląda trochę mniej jak smartfon, a bardziej jak tablet, a nowy przeciek jest kolejnym dowodem na to.

Według SamMobile (otwiera się w nowej karcie), Samsung planuje wydać wersję tabletu z 1 TB pamięci. Nie jest jasne, skąd witryna wzięła te informacje, ale jest to dwukrotnie większa ilość miejsca, jaką dysponuje Galaxy Z Fold 3.

Jeśli urządzenie ma dużo miejsca do przechowywania, jest to naprawdę przydatne dla profesjonalnych użytkowników biznesowych: możesz przechowywać i edytować wiele plików wideo i zdjęć lub bawić się zasobami gry.

Są to rzeczy, które normalnie robisz na tablecie lub innym urządzeniu z dużym ekranem; bardzo niewielu użytkowników prawdopodobnie będzie potrzebować smartfona z 1 TB miejsca.

W rzeczywistości, plupart des appareils que nous voyons avec 1 To de stockage sont des tablets, comme l'iPad Pro, car il vous permet de stocker des charge de fichiers pour travailler lorsque vous êtes en deplacement, et de télécharger également des charge d 'Aplikacje. W ten sposób Galaxy Z Fold 4 może być alternatywą dla iPada, a ponieważ prawdopodobnie będzie również super mocny, z wysokiej klasy chipsetem, takim jak Snapdragon 8 Gen 1, jest bardziej zgodny z poziomem iPada Pro.

Niestety, Samsung Galaxy Z Fold 4 o pojemności 1 TB może być również bardzo drogi, co daje mu kolejną paralelę z iPadem Pro.

Analiza: tablet pod inną nazwą

Istnieje kilka innych ujawnionych aspektów Galaxy Z Fold 4, oprócz tych, które opisaliśmy powyżej, które sprawiają, że wygląda jak mały tablet.

Po pierwsze, najwyraźniej będzie kompatybilny z rysikiem Samsung S Pen, a nawet może być wyposażony w gniazdo do tego.

Mówi się również, że pod ekranem znajduje się jedna lub nawet dwie kamery, co zapewniłoby wyższy stosunek ekranu do ciała urządzenia, zapewniając lepsze wrażenia wizualne.

Oczywiście rozmiar ekranu jest również dużym czynnikiem w konstrukcji tabletu: według przecieków, główny ekran (po rozłożeniu telefonu) będzie miał średnicę 7,6 cala, tylko nieznacznie mniejszą niż główny ekran iPada mini (2021). . Jest znacznie większy niż jakikolwiek standardowy smartfon na rynku.

Jako składany telefon, Samsung Galaxy Z Fold 4 z pewnością będzie smartfonem do wszystkich celów i celów, ale wygląda na to, że mógłby mieć również kilka popularnych funkcji tabletu.

To może sprawić, że będzie to kuszący zakup dla tych, którzy chcą telefonu, który jest jednocześnie tabletem i nie chcą wydawać pieniędzy na dwa oddzielne urządzenia. Ale dla pewności będziemy musieli zobaczyć, jak będzie wyglądać urządzenie, gdy zostanie uruchomione w okolicach sierpnia.

Udostępnij to