Chociaż słyszeliśmy wiele wycieków Samsunga Galaxy Z Fold 4, nie widzieliśmy jeszcze wielu, a to, co wydawało się naszym najlepszym podejściem do możliwego projektu, może być błędne.

To według TechTalkTV (otwiera się w nowej karcie), która twierdziła na Twitterze, że konstrukcja aparatu Samsung Galaxy Z Fold 4 będzie prawie dokładnie taka sama jak Samsung Galaxy Z Fold 3, a nie będzie miała nowy wygląd. w nieoficjalnych renderingach udostępnionych przez @OnLeaks, leakera z doskonałymi osiągnięciami.

Te rendery pokazały projekt aparatu, który wygląda bardziej inspirowany Samsung Galaxy S22 Ultra, z obiektywami wystającymi bezpośrednio z tyłu, a nie umieszczonymi w osobnym bloku aparatu.

EKSKLUZYWNIE: Projekt aparatu Samsung Galaxy Z Fold 4 nie będzie wyglądał jak ten udostępniony przez Onleaks. Zamiast tego będzie wyglądał prawie dokładnie jak Z Fold 3. pic.twitter.com/2IignnOEtaLipiec 5, 2022

Zobacz więcej

Nie jest to jednak wielka różnica, ponieważ te rendery i Galaxy Z Fold 3 zawierają trzy pionowe obiektywy, z lampą błyskową pod spodem. Tyle, że Z Fold 3, a według tego najnowszego przecieku także Z Fold 4, ma metalową obudowę wokół soczewek.

Przyjęlibyśmy to stwierdzenie z przymrużeniem oka, zwłaszcza że OnLeaks ma dłuższą historię (chociaż TechTalkTV również dokładnie przeciekał rzeczy w przeszłości), ale OnLeaks odpowiedział na tweeta (otwiera się w nowej karcie) po prostu mówiąc „ Cholera”. ”, więc nie wygląda na to, że kwestionują roszczenie.

Jeśli spodziewałeś się zaktualizowanego projektu, może to szkoda, ale to nie wszystkie złe wieści, ponieważ w kolejnym tweecie (otwiera się w nowej karcie) TechTalkTV twierdził również, że Samsung Galaxy Z Fold 4 będzie miał „zdecydowanie Główny aparat 50"". XNUMX MP".

To nie jest nowe twierdzenie – kilka innych przecieków już to powiedziało – ale słuchanie tego z innego źródła czyni to jeszcze bardziej prawdopodobnym i skutkowałoby aktualizacją, przynajmniej w megapikselach, do głównego zdjęcia urządzenia 12 MP Galaxy. Składanie w Z 3.

(*4*)Recenzja: Bardzo potrzebne ulepszenia aparatu

Gdybyśmy mieli wybierać między nowym projektem a nowym czujnikiem, zdecydowanie wybralibyśmy nowy czujnik, ponieważ o ile główny czujnik 12 MP w Samsungu Galaxy Z Fold 3 jest w porządku, to wcale nie jest wyjątkowy.

Podobno 50 MP to najprawdopodobniej ten sam czujnik 50 MP, co Samsung Galaxy S22, i byliśmy pod wrażeniem jego wydajności. To powiedziawszy, biorąc pod uwagę cenę Samsunga Galaxy Z Fold 4, wolelibyśmy mieć czujnik 108MP Galaxy S22 Ultra, ale weźmiemy to, co możemy.

Poprzednie przecieki wskazują również na nowe ulepszenia aparatu, a wiele źródeł sugeruje, że Galaxy Z Fold 4 będzie miał teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym, w porównaniu z 2-krotnym zoomem optycznym w Z Fold 3. Po Plusie nie jest to tak duża poprawa jak my są. d idealnie, ale to o wiele lepsze niż nic. Mimo to, z tego, co do tej pory słyszeliśmy, nie jesteśmy pewni, czy Z Fold 4 zaciemni naszą listę najlepszych telefonów z aparatami.

Udostępnij to