Prawdopodobnie nie trzeba będzie długo czekać na premierę serii Samsung Galaxy S23, przy czym te telefony mają pojawić się na początku 2023 roku, a dokładniej, mogą wylądować w lutym.

Tak twierdzi „dyrektor Samsung Electronics posiadający wiedzę na ten temat”, rozmawiając z Korea JoongAng Daily (otwiera się w nowej karcie), w raporcie widzianym przez The Verge (otwiera się w nowej karcie).

Podobno oświadczyli, że „seria S23 zostanie wyemitowana na naszym własnym wydarzeniu Unpacked w USA, które odbędzie się w lutym” i chociaż nie byli bardziej konkretni, strona zacytowała lokalne media, mówiąc, że skład Galaxy S23 zostanie zaprezentowany w San Francisco w pierwszym tygodniu lutego.

Tak więc Samsung Galaxy S23, wraz z Galaxy S23 Plus i Galaxy S23 Ultra, mogą być dostępne tylko za dwa miesiące w chwili pisania tego tekstu, jeśli to prawda, ale mogą też być bardzo drogie.

Są to telefony premium, więc nigdy nie są tanie, ale Korea JoongAng Daily stwierdza dalej, że linia Galaxy S23 prawdopodobnie będzie droższa niż linie Galaxy S22 lub Samsung Galaxy S21, dzięki inflacji.

Witryna nie określa cen, ale dla porównania, Samsung Galaxy S22 zaczyna się od 799 USD / 769 GBP / 1,249 USD, więc Galaxy S23 może kosztować więcej, a S23 Plus i S23 Ultra są jeszcze droższe.

Galaxy S22 wylądował w lutym 2022 r. (Zdjęcie: Future/Lance Ulanoff)

Analiza: Lutowa premiera wydaje się bardzo prawdopodobna

To nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się plotki o lutowym wydaniu. W rzeczywistości nie po raz pierwszy słyszymy, że data premiery Samsunga Galaxy S23 może przypadać na pierwszy tydzień lutego, więc wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Mamy też coś więcej niż tylko plotki na poparcie tego momentu, ponieważ z wyjątkiem serii Samsung Galaxy S21, która została ogłoszona w styczniu 2021 r., od dłuższego czasu widzimy nowe modele Galaxy S w lutym każdego roku.

Więc nawet bez żadnych przecieków i plotek, ogłoszenie w lutym byłoby naszym najlepszym przypuszczeniem. Biorąc to pod uwagę, nadal nie jesteśmy niczego pewni, więc inny termin jest nadal możliwy. Ale tak czy inaczej, uważamy, że ci najlepsi pretendenci do telefonów wkrótce się pojawią.

Udostępnij to