Samsung Galaxy S22 Ultra może być niedostępny przez wiele miesięcy

Jeśli planujesz zakup Samsunga Galaxy S22 Ultra, być może warto podjąć decyzję zaraz po złożeniu zamówienia w przedsprzedaży, ponieważ telefon może być niedostępny.

Tak twierdzi południowokoreański przeciek Dohyun Kim, który napisał na Twitterze, że kupujący mogą czekać do trzech miesięcy na dostarczenie swojego telefonu. To dlatego, że Samsung najwyraźniej spodziewa się, że S22 Ultra będzie bardzo poszukiwany, znacznie wyprzedzając początkową ofertę telefoniczną firmy.

Możesz być sceptyczny, że taki wysokiej klasy telefon okaże się pożądany, ale pomyśl, że może spodobać się fanom linii Ultra i linii Note, jeśli plotki dotyczące jego konstrukcji przypominającej Note są dokładne, a to dużo ludzi.

To powiedziawszy, Kim nie wydaje się pewien, czy problemy z zaopatrzeniem są tak poważne, jak sugerował jego tweet, zauważając, że dostawa zajmie tylko trzy miesiące „jeśli będzie źle”.

Chociaż czas dostawy nie jest tak długi, jest prawdopodobne, że niektórzy kupujący opóźnią się, jeśli informacje Kim są poprawne. Chociaż nie mają jeszcze wielu osiągnięć, i tak byśmy to potraktowali z przymrużeniem oka.

Samsung spodziewa się, że Galaxy S22 Ultra będzie się sprzedawać DUŻO w porównaniu z wydajnością produkcyjną. Oczekują również, że dostawa zajmie około 3 miesięcy, jeśli jest zła, co jest gorsze niż Galaxy Z Fold3. pic.twitter.com/POuFyorquC 26 stycznia 2022 r

Zobacz więcej

Opinia: prawdopodobnie brak w magazynie

Biorąc pod uwagę obecny niedobór chipsetów, sytuację, która mogła przyczynić się do anulowania Samsunga Galaxy Note 21 i opóźnienia Samsunga Galaxy S21 FE, jest całkiem możliwe, że Samsung nie był w stanie wyprodukować tylu jednostek Galaxy. linii S22, jak chcesz, a ciągłość dostaw może być utrudniona.

Tak więc niedobory dostaw dla któregokolwiek lub wszystkich modeli w ofercie zawsze były wyraźną możliwością, zwłaszcza że oferta Samsunga Galaxy S22 prawdopodobnie obejmuje najpopularniejsze telefony z Androidem w 2022 roku.

To, czy w szczególności Galaxy S22 Ultra będzie miało problemy, zależy w dużej mierze od tego, ile jednostek zbudował Samsung, i tak naprawdę nie możemy tego komentować poza tym, co powiedziało powyższe źródło.

Ale najważniejsze jest to, że jeśli szukasz telefonu w tym zakresie, prawdopodobnie warto go szybko zamówić, gdy tylko będzie to możliwe, lub zrezygnować z potencjalnie bardzo długiego oczekiwania.

Przez telefon Arena

Udostępnij to