Po wielkich ogłoszeniach na konferencji Sony State of Play, Capcom potwierdził, że w przyszłym tygodniu będzie również gospodarzem prezentacji.

Nazwany po prostu Capcom Showcase, obiecuje „około 35 minut szczegółowych wiadomości i aktualizacji dotyczących wcześniej ogłoszonych tytułów Capcom”. Będzie to prawdopodobnie remake Street Fighter 6 i Resident Evil 4, które zostały niedawno pokazane podczas prezentacji stanu gry w czerwcu 2022 r. Jak potwierdzono na Twitterze (otwiera się w nowej karcie), ta prezentacja zostanie uruchomiona 13 czerwca o godzinie 3:6 czasu polskiego. / 23:00 ET / 00:00 BST / XNUMX:XNUMX CEST.

Chociaż Capcom nie precyzuje, jakich gier powinniśmy się spodziewać, jest kilku innych potencjalnych pretendentów. Wraz z obsługą PSVR 2 dla Resident Evil Village i Resident Evil 4 Remake, obecnie czekamy również na dalsze aktualizacje dotyczące Exoprimal i Pragmata.

(*4*) Przedstawiamy #CapcomShowcase, nowe cyfrowe wydarzenie transmitowane na żywo, dzięki któremu poznasz najnowsze gry #Capcom. Dołącz 13 czerwca o 3:00, aby uzyskać około 35 minut wiadomości i szczegółowych aktualizacji dotyczących wcześniej ogłoszonych tytułów Capcom.https://t.co/fcLu2YjbYs pic.twitter.com/XHZu7iKJzz 7 czerwca 2022 r.

Zobacz więcej

Chociaż Capcom nazywa to „nową cyfrową transmisją na żywo”, nie jest to pierwszy występ solowy. Chociaż tradycyjnie ujawniała gry poprzez większe wydarzenie wydawnicze, na E3 2021 firma zerwała z tradycją.

Podczas tego ostatniego E3 dowiedzieliśmy się, że Resident Evil Village otrzyma DLC, a Resident Evil Re: Verse, które zostało opóźnione, otrzymało datę premiery. Te ujawnienia zostały uzupełnione aktualizacjami Monster Hunter Stories 2, Monster Hunter Rise i The Great Ace Attorney Chronicles. Nie widzieliśmy jednak żadnych nowych gier.

Mając to na uwadze i mając na uwadze stan gry z zeszłego tygodnia, byłoby bardzo zaskakujące, gdyby Capcom zaplanował więcej ujawnień gier. Dlatego zalecamy złagodzenie Twoich oczekiwań w tym zakresie.

Udostępnij to