Razer Kishi V2 wygląda jak idealny kontroler do gier Xbox Cloud

Razer Kishi V2 wygląda jak idealny kontroler do gier Xbox Cloud

Razer wypuścił Razer Kishi V2, najnowszą wersję uniwersalnego kontrolera do gier mobilnych dla urządzeń z systemem Android. Dzielony kontroler, który podłącza się po obu stronach telefonu, jest już dostępny do kupienia na oficjalnej stronie internetowej Razer.

Razer reklamuje zaktualizowany kontroler mobilny jako idealny sposób na granie w gry AAA oparte na chmurze dostępne na platformach takich jak Xbox Cloud Gaming i Nvidia GeForce Now.

Jeśli chcesz grać w gry hi-fi na telefonie w zaciszu swojej sofy lub łóżka, Razer Kishi V2 jest warty obejrzenia. Nasza recenzja oryginalnego kontrolera Razer Kishi była pozytywna, chwaląc solidną jakość wykonania i kompatybilność z większością telefonów. W tamtym czasie żałowaliśmy jednak względnego braku gier kompatybilnych z urządzeniem.

Obecnie Razer Kishi V2 jest kompatybilny tylko z urządzeniami z Androidem. Jesienią pojawi się jednak wersja kompatybilna z urządzeniami iOS, takimi jak iPhone 13. Oznacza to, że premiery wersji na iPhone'a należy spodziewać się między wrześniem a listopadem tego roku (dzięki, Business Wire (otwiera się w nowej karcie)).

Idealny czas na Razer Kishi V2?

Kilka lat później wydanie urządzenia śledzącego wydaje się dość na czasie. Usługi gier w chmurze znacznie rozszerzyły swoje biblioteki i stały się bardziej dostępne. Na przykład Xbox Cloud Gaming jest dostępny dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate.

To ogromna biblioteka gier, do których można uzyskać dostęp z telefonu, od wielkich tytułów AAA, takich jak Halo Infinite i Skyrim, po niezależne klejnoty, takie jak Hades i Paradise Killer.

Będąc zaktualizowanym modelem, Razer Kishi V2 oferuje solidne ulepszenia w stosunku do swojego poprzednika. Programowalne przyciski wreszcie są dostępne, ulepszony mostek, który rozszerza kompatybilność urządzeń, zmniejsza opóźnienie wejścia, a nawet dedykowany przycisk zrzutu ekranu.

Ogólny współczynnik kształtu wydaje się również znacznie bardziej kompaktowy niż oryginalny model, co, miejmy nadzieję, zmniejsza masę urządzenia i czyni go wygodniejszym do grania w podróży, a także na kanapie.

Razer Kishi V2 kosztuje 99,99 EUR (około 79,99 EUR / 139,99 USD) i można go kupić w oficjalnym sklepie Razer (otwiera się w nowej karcie). Ceny podane są w USD, ale Razer dostarcza produkty na całym świecie do ponad 30 krajów, w tym do Wielkiej Brytanii i Australii.