Ujawniono kolejny rozdział Dead by Daylight, dodając w marcu nowego licencjonowanego zabójcę i ocalałego do survival horroru.

Wydany 8 marca rozdział Sadko Rising w Dead by Daylight jest inspirowany powieścią Ringu Kōjiego Suzuki i jej kultową adaptacją filmową, i przedstawia przerażającą Sadako (znaną w grze jako The Onryō), wstającą z jej studni i we mgle.

Sadako była główną antagonistką Ringu, znaną z długich czarnych włosów zakrywających jej twarz, białej sukienki i umiejętności używania kaset wideo i telewizorów do wywołania klątwy zabijającej.

W Dead by Daylight Sadako będzie tak samo denerwująca, jeśli nie bardziej. Zdolności Sadako sprawią, że rzuci klątwę na ocalałych, poruszając się między królestwem psychicznym (gdzie jest niewidzialna w promieniu 32 metrów od ocalałych) a światem rzeczywistym i wykorzystując swoją zdolność manifestacji do ataku. Nic dziwnego, że Sadako będzie również mogła użyć Projekcji do wyświetlania się przez telewizory na całej mapie, dodając skalowanie Zagłady wszystkim ocalałym w promieniu 16 metrów; gdy ocalały jest w pełni skazany na zagładę, może zostać zabity po trafieniu. Jednak osoby, które przeżyły, będą mogły wyłączyć te telewizory, jeśli mają taśmę wideo.

Ale czy Sadako nie jest jedyną nową postacią w Dead by Daylight w tym rozdziale? A kto lepiej z nim zmierzy się niż Yoichi Asakawa, jedyna postać Ringu, która przeżyła klątwę Sadko.

Opinia: absolutnie nie

Sadako jest obecnie dostępna w publicznej wersji testowej Dead by Daylight i z tego, co do tej pory widziałem w strumieniach, wydaje się, że jest jedną z najbardziej niepokojących zabójców ze swoimi brudnymi paznokciami, ukrytą twarzą i umiejętnościami. po prostu znikaj w medium. Królestwo. I nawet nie zaczynaj od jego eskalacji telewizorów, ponieważ jako nastolatek miałem wiele nieprzespanych nocy po pierwszym obejrzeniu Ringu. Wygląda również na to, że deweloper Behavior Interactive wysłał kilka alertów dla Sadako, ale nie będziemy ich psuć.

Sadako dołącza do listy autoryzowanych zabójców z Dead by Daylight, która obejmuje Ghostface z Scream, Michael Myers z Halloween i Pyramid Head z Silent Hill. Niestety, tych postaci nie można kupić za Iridescent Shards, walutę w grze zdobywaną przez Dead by Daylight. Więc będziesz musiał zapłacić z własnej kieszeni, jeśli chcesz przestraszyć ocalałych, aby nigdy więcej nie oglądali telewizji.

Dzisiejsze najlepsze oferty Dead by Daylight

WalmartUjawniono kolejny zabójca Dead by Daylight

Udostępnij to