Ostatnio trudno było znaleźć oferty na iPada ze względu na problemy z zapasami, ale właśnie zauważyliśmy potężnego iPada Pro firmy Apple w magazynie i w sprzedaży za 999 USD (spadek z 1,099.99 USD) na Amazon. To zniżka 100 euro i najniższa cena, jaką widzieliśmy dla tabletu 128 GB.

Apple iPad Pro 2021 ma 12,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina, ultraszeroki przedni aparat i imponujący system głośników. Idealny dla studentów, lekki iPad Pro ma więcej mocy niż większość laptopów, oferując chipset Apple M1 i 128 GB pamięci. Dostajesz też Face ID do bezpiecznego uwierzytelniania, Apple Pay i całodziennej pracy na baterii.

Chociaż widzieliśmy już wcześniej cenę 999 USD za iPada Pro, trudno było znaleźć tablet w magazynie. W tej chwili wersja Silver jest dostępna i gotowa do wysyłki, więc sfinalizujemy tę umowę teraz, zanim będzie za późno.

Dzisiejsza najlepsza oferta na iPada

Więcej ofert na iPada

Więcej dzisiejszych najlepszych ofert na iPada

1643227989 168 Potężny iPad Pro firmy Apple spada do 999

Możesz sprawdzić więcej najlepszych tanich ofert na iPada, a jeśli interesują Cię urządzenia Amazon, możesz sprawdzić najlepsze tanie oferty na tablety Amazon Fire.

Możesz również spodziewać się pojawiających się ofert dzięki naszym ofertom Super Bowl TV i naszemu przewodnikowi po sprzedaży na Dzień Prezydenta 2022.

Udostępnij to