Oficjalny zwiastun The Rings of Power wylądował w Internecie, a najnowszy zwiastun dowodzi, że Amazon nie chce ujawnić wielu sekretów serialu przed premierą.

Wydany 14 lipca nowy zwiastun Władcy Pierścieni firmy Amazon jest pełen oszałamiających ujęć, przejmujących dramatycznych momentów i fragmentów akcji fantasy. Wydaje się, że nadchodząca seria Prime Video również została dobrze wykorzystana, pozostając wierną reprezentacją legendarnej serii książek fantasy JRR Tolkiena.

Jednak zwiastun po prostu pokazuje, czego można się spodziewać przed wydaniem, zamiast potwierdzać (lub zaprzeczać) cokolwiek ważnego. Spójrzcie na nowy zwiastun The Rings of Power poniżej:

To prawda, że ​​Amazon Studios wcisnęło dużo treści do dwuipółminutowego czasu działania zwiastuna.

W najnowszym zwiastunie na ekranie pojawiają się wszyscy główni bohaterowie, od Galadrieli Morfydda Clarka i Elronda Roberta Aramayo, po Isildura Maxima Baldry'ego i Durina IV Owaina Arthura. I, w uczciwości dla Amazona i głównego zespołu kreatywnego stojącego za The Rings of Power, tożsamość innych kluczowych postaci, które mają się pojawić, oraz grających je aktorów, są prawie potwierdzone w najnowszej partii zdjęć. Więcej na ich temat i inne ciekawe ciekawostki dowiesz się z naszego artykułu o zestawieniu zwiastunów, który będzie dostępny wkrótce.

Co więcej, wiemy już, że będą cztery główne narracje, które będą następować po pierwszym sezonie Pierścieni mocy, więc w pierwszej serii odcinków serii jest wyraźnie wiele historii do opowiedzenia. W przeciwieństwie do pierwszego zwiastuna, który ukazał się w lutym, znacznie dokładniej przyjrzymy się początkom wszystkich czterech historii, o czym możecie przeczytać w naszym poradniku do Rings of Power.

Pomimo niewielkich ujawnień, jakie otrzymujemy w tym nowym zwiastunie, wciąż jest wiele rzeczy, których nie wiemy o Pierścieniach Mocy. A dzięki wskazówkom, zapowiedziom i potencjalnym pułapkom z nowego zwiastuna, najnowsza zapowiedź daje nam więcej pytań niż odpowiedzi przed wydaniem Władcy Pierścieni Amazona jeszcze w tym roku.

Niektóre pytania zadawali już zagorzali fani Władcy Pierścieni i ogólnie fani telewizji. Kim jest człowiek meteoru? Gdzie dokładnie zaczynają się Pierścienie Mocy na osi czasu Śródziemia? A co ważniejsze, czy Amazon odda sprawiedliwość legendarnym dziełom Tolkiena?

Szukając odpowiedzi w The Rings of Power jako… (Źródło zdjęcia: Ben Rothstein/Amazon Studios)

Jednak pojawienie się najnowszego zwiastuna dodaje tylko więcej pytań do stosu. Co Galadriela, jak twierdzi, widziała podczas gorącej wymiany zdań z Elrondem? Jakie są relacje między różnymi rasami Śródziemia na początku serii? Jaką rolę odegra w tym procesie Númenor w porównaniu z królestwami elfów i krasnoludów? Czy Pierścienie Mocy odniosą się do historii Isildura w sposób, który naturalnie zakończy się jego kluczową decyzją, by nie niszczyć Jedynego Pierścienia po pokonaniu Saurona? A mówiąc o Czarnym Panu, gdzie on jest, do diabła?

Rozumiemy, zwiastuny to tylko: teasery. Mają na celu wzbudzenie emocji związanych z nadchodzącym filmem lub programem telewizyjnym. Jeśli jednak Amazon naprawdę chce, aby widzowie dobrze zrozumieli The Rings of Power przed ich nadejściem, studio musi ujawnić jeszcze kilka sekretów i odpowiedzieć na kilka naglących pytań fanów.

Nie prosimy o wiele, przyjmiemy przynajmniej małe rewelacje. Ale byłoby miło zrozumieć, w jaki sposób wiele narracji serii krzyżuje się i różni od siebie, gdzie jej główni gracze są na początku serii, i trochę więcej o tym, czego możemy się spodziewać po Pierścieniach. władzy jako całości.

Mamy nadzieję, że nie minie dużo czasu, zanim Amazon ujawni więcej o swojej serii prequeli Władcy Pierścieni. W chwili pisania tego tekstu nadal nie mamy oficjalnego streszczenia fabuły, więc na niektóre z tych pytań można odpowiedzieć, gdy zostanie ono wydane. Zaktualizujemy ten artykuł, jeśli w odpowiednim czasie otrzymamy go od Amazon Studios lub showrunnerów serii.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Pierścieni mocy, przeczytaj, jak Pierścienie mocy pokażą nam Śródziemie, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Możesz również dowiedzieć się, dlaczego Władca Pierścieni Amazona nie próbował skopiować kultowej trylogii filmowej Petera Jacksona Władca Pierścieni.

Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy zostanie wydany wyłącznie w Prime Video w piątek, 2 września.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

Udostępnij to