Wśród najlepszych telefonów Xiaomi jest przekleństwo, a mianowicie, że wiele z nich nie trafia do sprzedaży na całym świecie, a firma decyduje się na wypuszczenie ich tylko w kraju pochodzenia. Tak jest w przypadku nowej serii marki, która obejmuje uderzająco wyglądającego rywala Samsunga Galaxy S22 Ultra.

Jest to seria Xiaomi 12S, złożona z modelu standardowego, Pro i Ultra; Jak można się domyślić, to Ultra uważamy za najlepszego rywala Samsunga w telefonie z aparatem. To pierwsze telefony stworzone w ramach partnerstwa Xiaomi z marką aparatów Leica, więc wiesz, że będą idealne do fotografii.

Xiaomi 12S Ultra ma „tylko” trzy tylne aparaty, ale to, czego brakuje mu w snapperach (w porównaniu do Samsunga), nadrabia megapikselami. Jest główny aparat z 50-calowym czujnikiem 1 MP i ultraszerokokątny z aparatem 48 MP (obie mają soczewki asferyczne) i teleobiektywem 48 MP o ogniskowej 120 mm.

Aparat jest również wyposażony w nową technologię stabilizacji o nazwie HyperOIS oraz nową technologię przetwarzania obrazu AI.

Poza tym telefon ma 2-calowy wyświetlacz 120K 6.73 Hz, chipset Snapdragon 8 Plus Gen 1, baterię 4860 mAh, ładowanie przewodowe 67 W i ładowanie bezprzewodowe 50 W oraz projekt, który można zobaczyć powyżej. Tylny ekran Xiaomi Mi 11 Ultra najwyraźniej zniknął.

Analiza: spokojny rok dla Xiaomi

Xiaomi potwierdziło, że 12S Ultra nie pojawi się w większości innych części świata, jak jego rodzeństwo; w rzeczywistości było dość cicho dla marki (nie licząc jej sub-marek, takich jak Redmi i Pocophone).

Widzieliśmy Xiaomi 12 i 12 Pro na początku tego roku, ale nie było wersji Ultra ani nawet alternatywy Lite. Nadal spodziewamy się zobaczyć Xiaomi 12T jeszcze w tym roku, ale nie mamy jeszcze żadnego potwierdzenia.

Szkoda, że ​​​​Xiaomi nie wprowadza na rynek swoich telefonów 12S na całym świecie, ponieważ szczególnie Ultra wygląda imponująco, ale wciąż brakuje chipsetów po Covid, a także możliwe, że niesamowicie brzmiący sprzęt Ultra będzie trudny do wyprodukowania w dużych ilościach wielkie ilości. .

Miejmy nadzieję, że podobną technologię zobaczymy w przyszłych telefonach firmy, w tym tych wypuszczonych poza Chiny; jeśli tak, to na naszej liście najlepszych smartfonów możemy zobaczyć więcej telefonów od Xiaomi.

Udostępnij to