Tryb Infinite Kill Box w Hitman 3 wreszcie otrzymuje datę premiery

Tryb Infinite Kill Box w Hitman 3 wreszcie otrzymuje datę premiery

Najgorsze w doskonałym Hitmanie 3 było to, że musiał się skończyć. Deweloper IO Interactive mógł stworzyć tylko ograniczoną liczbę poziomów, tych najwolniejszych. Teraz jednak deweloper ogłosił datę premiery nowej, niekończącej się kampanii zabijania: trybu Freelancer.

Ekskluzywny tryb Freelancer będzie częścią łatki dla wszystkich obecnych i przyszłych posiadaczy Hitmana 3. Po wydarzeniach z głównej gry powracasz do lśniących butów Agenta 47, ciesząc się spokojnym życiem lub tym, co liczy się jako Cisza życie dla podróżującego po świecie zabójcy.

Ten nowy tryb pokazuje, jak wygląda codzienne życie płatnego zabójcy: podejmowanie ciągłego strumienia tajnych misji i eliminowanie celów niższego poziomu. Będziesz mógł wyposażyć jego schronienie i przygotować broń do zabrania ze sobą w kontraktach, które obejmą cały świat; poszalejemy w 19 wyjątkowych miejscach.

Zamknięte testy beta zakończyły się 7 listopada, ale nie martw się, jeśli nie dostałeś zaproszenia. Zimowa mapa drogowa IO Interactive (otwiera się w nowej karcie) pomogła nam skuteczniej celować, więc możesz spodziewać się załadowania trybu roguelite Freelancer od 26 stycznia 2023 r.

(* 3 *)Najlepsze gry na Xbox Series X: Agent 47 stojący na dachu obok neonu ze snajperką

(Źródło: IO Interactive A/S)

założyć sklep

Freelancer znacznie różni się od głównej kampanii. Zamiast rozgrywać misje oskryptowane, otrzymujesz zestaw etapów generowanych proceduralnie do ukończenia. Zimowa mapa drogowa określa, że ​​wszystkie umowy będą podpisywane z punktu kompleksowej obsługi w zakresie wszystkiego, co dotyczy osób samozatrudnionych: Twojego schronienia.

Będziesz mógł wybierać spośród różnych kontraktów, z których każdy składa się z wielu zadań, które możesz wykonać w dowolnej kolejności, chociaż musisz je wszystkie ukończyć (lub zginąć próbując), zanim wrócisz do swojego schronienia. Jeśli ci się powiedzie, dostaniesz dużo krwawych pieniędzy do wydania na remont swojej kryjówki z dala od domu.

Chociaż mapy mogą wyglądać znajomo, miej oko. Tryb Freelancer ma kilka niespodzianek, w tym nowych NPC i pomocnych sprzedawców, którzy mogą pomóc Agentowi 47 osiągnąć jego cel. Wręcz przeciwnie, w końcu mogą go zdradzić. Będziesz musiał uważać na swój kuszący nóż.

Zgromadzisz również XP, które trafią do Twojej niezależnej domeny. Mistrzostwo odblokowuje się, wypełniając różne misje i wyzwania, ze 100 poziomami do pokonania, zanim zostanie najlepszym zabójcą. Pamiętaj jednak, że żadne PD zdobyte za przejście 25 poziomów dostępnych w trybie beta nie zostaną dodane do Twojego poziomu mistrzostwa, gdy pełna wersja Freelancera zostanie uruchomiona 26 stycznia.

(* 3 *)morderca 3

(Źródło zdjęcia: Interaktywne IO)

47 powodów

Chociaż Hitman 3 pojawił się dopiero w zeszłym roku, w nowym roku będziesz miał mnóstwo konkurencji, jeśli chcesz uniknąć wyrzucenia z listy odtwarzania jednej z najlepszych gier, które jeszcze nadejdą.

Tryb Freelancer to sprytny pomysł zespołu IO Interactive, który ma zapewnić nam rozrywkę, dając nam coś nowego, w co możemy się zagłębić, gdy zamykamy kolejny rozdział w sadze o najtwardszym i najostrzejszym płatnym zabójcy na świecie. Personalizacja domu to tak naprawdę tylko wisienka na torcie.