Najlepsza witryna z darmowymi zdjęciami zawiera wskazówki dla fotografów

Platforma fotografii stockowej Dreamstime uruchomiła nowy bezpłatny plan cenowy i nowy sposób zarabiania przez fotografów na wkładzie w witrynie.

Zmieniając swój bezpłatny plan treści, alternatywa Adobe Stock umożliwiła również więcej sposobów wspierania twórców treści w witrynie, a użytkownicy mogą dawać napiwki fotografom, których prace przesyłają.

oszczędzaj pieniądze, zarabiaj pieniądze

Dreamstime umożliwia teraz użytkownikom swobodny dostęp do swojej biblioteki bezpłatnych zdjęć. Alternatywnie, subskrypcja 4.99 € / 4.42 € oferuje nieograniczone pobieranie z katalogu obrazów wolnych od tantiem, a także dożywotnią licencję komercyjną.

Abonentom łatwiej jest teraz przejść na wiele planów komercyjnych witryny, odblokowując treści premium, płacąc różnicę w cenie, zamiast rozpoczynać nową subskrypcję.

Firma, która oferuje również darmowe filmy, grafiki i próbki audio, powiedziała, że ​​ulepszony bezpłatny pakiet daje użytkownikom więcej opcji licencjonowania obrazów pobranych z witryny.

Użytkownicy mogą teraz również udzielać napiwków autorom witryn, co jest funkcją dostępną na wielu platformach z treściami tworzonymi przez użytkowników. Są one opcjonalne, średnio od 5 do 10 euro, chociaż Dreamstime twierdzi, że spersonalizowane darowizny mogą wynosić od 1 do 1,000 euro. Wszystkie napiwki trafiają bezpośrednio do podatnika, bez prowizji.

Według firmy „agencja dodała mechanizm nagrody za pobranie, który pozwala projektantom uzyskać rezonansowe obrazy za darmo i potencjalnie sponsorować współpracowników, motywując ich do tworzenia większej ilości treści premium”.

Rozumiejąc, że wysokiej jakości zdjęcia stockowe są niezbędne dla firm poszukujących sposobów dodawania obrazów do swoich zasobów bez dodatkowych kosztów, powiedział Serban Enache, dyrektor generalny Dreamstime.

„Ponieważ wysokiej jakości treści są bardzo poszukiwane, aby pozostać w dużej mierze przystępne cenowo lub bezpłatne, nowe funkcje Dreamstime ułatwiają dostęp za darmo i zapewniają alternatywne sposoby nagradzania twórczych wysiłków. Dzięki temu dotrzymujemy obietnicy, że bezpłatne pozostaje bezpłatne i dla wszystkich.

Udostępnij to