(* 2 *)

Nasza ulubiona gra z serii Quest 2, Walkabout Mini Golf, wkrótce stanie się jeszcze lepsza, a jej największy dodatek zostanie wydany jeszcze w tym miesiącu. Aktualizacja z 28 lipca nie tylko rozszerzy poczekalnie dla wielu graczy z pięciu do ośmiu, ale także fani będą mogli kupić i zagrać na polu inspirowanym klasycznym filmem Jima Hensona Labirynt.

W muzycznym filmie fantasy z 1986 roku występuje Jennifer Connelly (Snowpiercer) jako Sarah, młoda kobieta, która chce uratować swojego brata przed Królem Goblinów Davida Bowiego, znajdując środek ogromnego labiryntu.

Zawiera również obsadę lalek stworzonych przez Creature Shop Jima Hensona, z których część pojawi się na poziomie minigolfa Walkabout inspirowanym filmem.

Mówiąc o poziomie, Lucas Martell z dewelopera Mighty Coconut, producenta wykonawczego gry, nazwał kurs „coś większego i bardziej zróżnicowanego niż wszystko, co kiedykolwiek próbowaliśmy”. Łącząc znane i nigdy wcześniej nie widziane aspekty oryginalnego filmu z porywającą rozgrywką Walkabout, ten kurs Labiryntu obiecuje przyjemność zarówno dla fanów Jima Hensona, jak i nowicjuszy.

Jeśli nie grałeś w Walkabout Mini Golf i masz zestaw VR, tracisz. Dostępny za pośrednictwem oficjalnego sklepu Quest i Steam, Walkabout Mini Golf jest tym, czego oczekujesz: symulatorem minigolfa w wirtualnej rzeczywistości. Ale chociaż jego koncepcja jest prosta, jej wykonanie jest doskonałe, co czyni ją jedną z najlepszych gier VR, w jakie kiedykolwiek graliśmy.

Jego światy tematyczne są pełne szczegółów i postaci, a w połączeniu z fizyką gry, poczujesz się bardziej zanurzony w jego podróżach niż jakakolwiek gra VR, w którą grałeś wcześniej. Istnieje również wiele różnych światów, od pirackiej zatoczki po stację kosmiczną, Candy Land i wiele innych, każdy z elementami, które czynią je wyjątkowymi, a nie nową skórką.

Dodatkowo na każdym polu znajduje się 18 ukrytych piłek golfowych z unikalnymi wzorami, które można zebrać i dodać do swojej kolekcji. Istnieje również łamigłówka polowania na lisy w trybie trudnym na każdym poziomie, która odblokowuje specjalny miotacz, którego możesz użyć.

Ze zwiastuna inspirowany Labiryntem kurs wydaje się być tak samo wyjątkowy jak poprzedni i tak samo pełen szczegółów i brakujących piłek do znalezienia. Kurs rozpocznie się 28 lipca i będzie kosztował 3 € / 2,30 € / 4,50 AU, podobnie jak poprzednie kursy DLC dla Walkabout Mini Golf.

Chcesz coś, w co możesz zagrać dzisiaj? Sprawdź najlepsze gry Quest 2, które wypróbowaliśmy i pokochaliśmy.

Udostępnij to