Obecny właściciel najlepszy darmowy downloader YouTube to 4K Video Downloader. To darmowe oprogramowanie hańbi wiele płatnych narzędzi, ponieważ nie zawiera reklam, co pozwala nagrywać filmy w wybranym formacie i nie umieszczać znaków wodnych na pobranych klipach. Umożliwi nawet wyodrębnienie dźwięku z wideo lub pobranie całej listy odtwarzania.

Jednak czasami nie potrzebujesz dużej pojemności. Jeśli szukasz najlepszego darmowego programu do pobierania YouTube, który spełnia najbardziej podstawowe wymagania, takie jak szybkie nagrywanie wideo, istnieją inne lżejsze opcje.

Najlepsze bezpłatne programy do pobierania z YouTube ułatwiają zapisywanie filmów z YouTube w dowolnym wybranym formacie, więc umieściliśmy najlepsze w jednym wygodnym miejscu. I nie martw się, chociaż te programy do pobierania YouTube stale się rozwijają, regularnie aktualizujemy ten przewodnik, aby zawsze otrzymywać aktualne porady.

Jeśli jesteś szczególnie zainteresowany nagrywaniem muzyki z YouTube, nasz przewodnik po najlepsze darmowe konwertery YouTube na MP3 mogą być dla Ciebie lepsze. Zebraliśmy również najlepsze darmowe konwertery wideo YouTube, jeśli chcesz odtwarzać filmy offline na innym urządzeniu, takim jak telefon lub tablet, a także najlepsze bezpłatne edytory wideo do przycinania i przycinania nagranych filmów. Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem: Jak pobierać filmy z YouTube za darmo.

Programy do pobierania YouTube online vs. Oprogramowanie komputerowe

Jest wiele stron, które możesz użyj do pobierania filmów z YouTube, ale nie polecamy ich ze względu na ich wady w porównaniu z oprogramowaniem komputerowym. Po pierwsze, są wolniejsze ze względu na ograniczenia serwera zdalnego i połączenia danych. Wiele z tych witryn wyświetla również reklamy różnych NSFW lub wyświetla miniatury ostatnio pobranych filmów, co może być nieodpowiednie.

Konwertery wideo online na ogół nie dają (jeśli w ogóle) dużego wyboru w zakresie plików wideo, pod względem jakości lub formatu eksperckiego. Pozwalają na pobranie tylko jednego filmu na raz i możesz zapomnieć o zapisywaniu całych list odtwarzania. Filmy 3D i 360 stopni również nie wchodzą w grę, a bardzo nieliczne mogą obsługiwać 4K.

Przed skorzystaniem z bezpłatnego narzędzia do pobierania YouTube należy pamiętać, że korzystanie z aplikacji innych firm do pobierania filmów jest sprzeczne z warunkami korzystania z serwisu YouTube, które stanowią, że nie można przesyłać strumieniowo filmów bezpośrednio z jego serwerów. Pobieranie filmów jest również potencjalnym naruszeniem praw autorskich, chyba że jesteś właścicielem filmu, masz pozwolenie właściciela praw autorskich lub nie znajdujesz się w domenie publicznej.

WinX HD Video Converter

Najlepszy obecnie dostępny program do pobierania z YouTube to:

WinX HD Video Converter Deluxe
Spośród wszystkich testowanych przez nas programów do pobierania YouTube, WinX HD Video Converter Deluxe jest najbardziej imponujący. Nie tylko przechwytuje filmy, ale także konwertuje je do praktycznie dowolnego formatu, zgrywa zawartość dysków DVD i Blu-ray oraz umożliwia nagrywanie własnych. Z łatwością obsługuje również treści 4K. Nie jest darmowy, w przeciwieństwie do następującego oprogramowania, ale nie znajdziesz bardziej wydajnego narzędzia.

1. Pobieranie wideo 4K

Szybki, darmowy i elastyczny - najbardziej wszechstronny program do pobierania z YouTube

System operacyjny: Windows, macOS, Linux

Szeroka gama formatów.

Pobieranie listy odtwarzania

Obsługuje filmy 3D i 360 stopni

Nie jest dostarczane żadne dodatkowe oprogramowanie

4K Video Downloader to najlepszy darmowy downloader YouTube do szybkiego i płynnego pobierania z YouTube. Jest łatwy w użyciu, wysoce konfigurowalny, wolny od reklam i nie zawiera żadnego dodatkowego oprogramowania.

Aby pobrać film (lub całą listę odtwarzania, o ile nie przekracza 24 filmów), po prostu skopiuj jego adres URL z przeglądarki internetowej, kliknij „Wklej adres URL” i wybierz format wyjściowy, jakość i lokalizację.

Dostępnych jest wiele formatów, wideo i audio, w tym MP4 i MP3. Możesz pobrać napisy do poszczególnych filmów, a także obsługuje filmy 3D i 360 stopni.

Zanurzenie się w właściwościach pozwala modyfikować opcje, takie jak pobieranie wielu strumieni (zwiększenie liczby strumieni przyspieszy pobieranie, ale zwiększa ryzyko zablokowania adresu IP przez YouTube) i skonfigurowanie połączenia proxy.

Kupienie klucza pozwoli Ci pobrać dłuższe listy odtwarzania i listy odtwarzania z napisami, a za 7.95 euro za dożywotnią licencję na trzy komputery to dobra okazja, ale darmowa edycja ma wszystko, czego możesz chcieć.

2. WinX YouTube Downloader

Jasne, mocne i dobrze zaprojektowane - bardzo bliski finalista

System operacyjny: Windows, macOS

Obsługuje ponad 30 witryn wideo

Można pobrać wideo 4K

Pobieraj wiele filmów jednocześnie

Brak obsługi wideo 360 stopni

W bardzo krótkim czasie WinX YouTube Downloader może pobierać filmy ze wszystkich popularnych witryn, w tym Facebook, Vimeo i DailyMotion. Jest bardzo łatwy w użyciu. Po prostu wklej adres URL, wybierz format wyjściowy i ustawienia jakości, a zostanie on dodany do bieżącej partii.

Po dodaniu wszystkich plików wideo, które chcesz pobrać, po prostu kliknij przycisk „Pobierz”, a wszystkie zostaną przetworzone w tym samym czasie i zapisane w wybranym folderze docelowym.

WinX YouTube Downloader może pobierać filmy 4K, gdy są dostępne, i traci tylko 4K Video Downloader ponieważ nie może pobierać filmów 3D i 360 stopni. Jeśli to nie stanowi dla Ciebie problemu, zdecydowanie zalecamy ten darmowy downloader YouTube.

3. Dowolny konwerter wideo za darmo

Pobieraj i konwertuj filmy oraz dodawaj efekty specjalne

System operacyjny: Windows, macOS

Doskonała obsługa formatu

Zintegrowany edytor wideo

Brak pobierania zbiorczego

Dostarczone dodatkowe oprogramowanie

Na pierwszy rzut oka Any Video Converter Free to jeden z najlepszych darmowych programów do pobierania na YouTube. Jedyną wadą jest to, że ta darmowa wersja ogranicza Cię do pobierania tylko jednego filmu na raz, ale jeśli szukasz darmowego rozwiązania, możesz zdecydować, że jesteś zadowolony z tego.

Istnieje wiele formatów wideo do wyboru, a nawet podstawowy edytor wideo wbudowany w ten downloader YouTube. Można go użyć do przycięcia pobranego wideo, dodania prostych efektów, takich jak dostosowywanie kolorów i dodawanie tekstu nakładki.

Cały proces jest szybki i łatwy. Interfejs dowolnego konwertera wideo może nie być atrakcyjny dla wszystkich, ale w rzeczywistości jest to trudny wybór; To fantastyczny darmowy program do pobierania z YouTube pod wszystkimi innymi względami. Uważaj na oprogramowanie ByteFence i Yahoo dostarczone podczas instalacji i gotowe.

4. Bezpłatne pobieranie z YouTube

Nagrywaj filmy bez klikania ani jednego przycisku

System operacyjny: Windows, macOS

Opcja automatycznego pobierania

Pobieranie zbiorcze

Po zakończeniu możesz wyłączyć komputer

Trzy minuty spóźnienia

Nie ma ceny, aby zgadnąć, co robi bezpłatne pobieranie z YouTube. Jest to bardzo prosty i bardzo specyficzny darmowy program do pobierania z YouTube, który eliminuje rozpraszanie uwagi podczas wykonywania pracy. Wklej adres URL z YouTube i możesz pobrać wideo za pomocą kilku kliknięć lub bez kliknięć, jeśli włączysz opcję automatycznego pobierania.

W razie potrzeby możesz pobrać wiele filmów jednocześnie i konwertować je do kilku różnych formatów w podróży. Dostępne formaty zależą od jakości oryginalnego wideo, ale w większości przypadków powinny być dostępne AVI, MP4, iPhone / iPod i MKV. Możliwe jest również przekonwertowanie do formatu MP3 tylko wtedy, gdy nie potrzebujesz również materiału filmowego.

Jest tylko jeden prawdziwy minus, ale to wielka sprawa - możesz skorzystać z bezpłatnego pobierania YouTube, aby pobrać klipy krótsze niż trzy minuty. To wyklucza większość teledysków i szkoda.

5. aTube Catcher

Pobieranie zbiorcze

Konwertuj do popularnych formatów

Automatyczna konwersja plików

Oprogramowanie reklamowe w instalatorze

Chociaż nazwa sugeruje, że jest to tylko downloader YouTube, aTube Catcher może nagrywać filmy z większości głównych witryn hostingowych wideo.

Najpierw jednak uwaga: zwodnicze adware obfituje podczas instalacji. Gdy pojawi się pierwsza aplikacja, naciśnij Anuluj, a po drugiej kliknij Odrzuć; wtedy możesz cieszyć się ATube Catcherem bez żadnych niechcianych niespodzianek.

Pobrane filmy można automatycznie konwertować do różnych popularnych formatów, dzięki czemu można je dostosować w zależności od zamierzonego zastosowania lub urządzenia, na którym chcesz je oglądać. Jeśli chcesz pobrać dużą liczbę filmów, możesz pobrać je wszystkie w tym samym czasie, maksymalizując przepustowość, co nie jest dostępne we wszystkich najlepszych bezpłatnych programach do pobierania YouTube na tej liście.

Ten darmowy program do pobierania z YouTube oferuje również wiele dodatkowych dodatków, takich jak możliwość nagrywania dowolnego wideo na ekranie, scalania filmów i nagrywania dysków.

 

Udostępnij to