MacBook Air M2 w końcu trafił w ręce tych, którzy go zamówili w przedsprzedaży, przynajmniej tych, na których opóźnienia w przedsprzedaży nie miały wpływu. A jak dotąd odbiór jest w większości pozytywny, właściciele zabierają się do mediów społecznościowych i pokazują swoje nowe laptopy na pięknych zdjęciach.

Istnieją duże różnice między starym MacBookiem Air M1 a nowym MacBookiem Air M2, w tym utrata kultowego projektu narożnego, zwiększenie rozmiaru ekranu i klawiatury oraz inne zmiany jakości życia.

Wydaje się, że to, co najbardziej zachwyciło nowych nabywców, to oszałamiająca kolorystyka i smukła konstrukcja laptopa, co z pewnością czyni go niezwykle fotogenicznym.

Właśnie otrzymałem nowego MacBooka Air M2. A kolor Midnight powinien zostać nazwany niebieskim. pic.twitter.com/UEeQh5oRRJ15 lipca 2022

Zobacz więcej

Mój MacBook Air M2 przybył dzisiaj! Kolor Starlight jest tak piękny osobiście 😭 pic.twitter.com/EmWNBcP6HRJuly 15, 2022

Zobacz więcej

MacBook Air M2 wygląda świetnie pic.twitter.com/SYVeJOPTG614 lipca 2022

Zobacz więcej

Możesz zobaczyć większy i jaśniejszy ekran oraz to, jak M2 jest w jakiś sposób jeszcze smuklejszy, a jednocześnie ma dobrą budowę. Nasze porównanie starego M1 z nowym M2 pokazuje to jeszcze lepiej.

Oczywiście nie wszystkie z nich skupiają się wyłącznie na wyglądzie zewnętrznym: pojawiły się również artykuły pokazujące wewnętrzne działanie maszyny, w tym funkcje, o których nawet Apple nie mówił.

Wizualnie potwierdzony pojedynczy układ NAND SSD w podstawowym MacBooku Air M2. Przychodzący film zrywający na Max Tech YouTube. Bądź na bieżąco i zasubskrybuj! pic.twitter.com/efoO4y0GVT15 lipca 2022

Zobacz więcej

ŁAMANIE: MacBook Air M2 firmy Apple integruje swój ultraszerokopasmowy układ U1 bezpośrednio z nową płytą główną. Apple nigdy nie wspomniał o tym nigdzie w specyfikacji technicznej. Będzie on używany w przyszłym ultraszerokopasmowym ekosystemie Apple, który może obsługiwać bezstratny dźwięk w AirPods Pro 2. (być może) pic.twitter.com/cCedtsC7eG 15 lipca 2022 r.

Zobacz więcej

NOWE obrazy pokazują wnętrze M2 MacBook Air 😳💻 (przez @9to5mac / @MaxWinebach) pic.twitter.com/kNMFHifVy613July 2022, XNUMX

Zobacz więcej

Są też recenzje, w tym jeden, w którym ktoś wskazał, że port ładowania był już porysowany po jednym użyciu, a inny, który skarżył się, że touchpad nie ma takiego samego dźwięku kliknięcia jak M1.

MacBook Air M2 robi większe wrażenie niż myślałem! Niestety, nowy kolor północy bardzo łatwo się rysuje. To jest port USB-C po dosłownie 1 użyciu. pic.twitter.com/zG2TssMHrf 15 lipca 2022 r.

Zobacz więcej

Powiem to… kliknięcie gładzika MacBooka Air M2 nie jest świetne. pic.twitter.com/45CQTNUfhJulip 15, 2022

Zobacz więcej

Ale niezależnie od tego, wydaje się, że to dobry czas dla użytkowników komputerów Mac.Pełne zestawienie można przeczytać w naszej recenzji Apple MacBook Air M2, w której najnowszy model okazał się świetną recenzją, jeśli nie tak dobrą jak wersja M1.

Udostępnij to