(*4*)Bethesda opublikowała pierwsze obrazy rozgrywki w nadchodzącym FPS-ie z wampirami w trybie współpracy, Redfall.

(*4*)Wydany podczas przemówienia Xbox i Bethesdy, klip oferuje spojrzenie na rozgrywkę polegającą na polowaniu na wampiry w Redfall, a także wycieczkę z przewodnikiem po tytułowym mieście. To jest nasze pierwsze spojrzenie na nadchodzący nieumarły festiwal gore i potwierdza, że ​​gra ukaże się w przyszłym roku.

(*4*)Klip zaczyna się od samotnego łowcy badającego (a następnie rozrywającego na kawałki) krwiopijnych nieumarłych z opuszczonego kościoła. Ponieważ gra kładzie duży nacisk na współpracę, twój partner wkrótce pojawia się, aby pomóc.

(*4*) Następnie zostaliśmy zaproszeni do przyjrzenia się niektórym z najbardziej malowniczych miejsc w Redfall, a także historii wampiryzmu, który nęka miasto. Atakujące kły nie tylko zablokowały słońce, ale także zniszczyły miejskie zaopatrzenie w wodę i zrodziły legion wyznawców kultu gotowych ich wyrżnąć.

(*4*) Twoim zadaniem jest oczywiście przeprowadzka, oczyszczenie miasta z wampirów i przywrócenie pozorów człowieczeństwa. Obejrzyj poniższy film z rozgrywki.

(*4*) W dalszej części sekwencji zauważysz mnóstwo broni i gadżetów na wystawie. Zauważyliśmy kilka nadętych strzelb, pomalowanych farbą karabinów szturmowych, a także kilka elementarnych gadżetów, które wydawały się szczególnie dobrze pasować do zaskakujących mobów atakujących piekielne demony.

(*4*)Możesz grać w Redfall sam lub ze znajomymi w trybie współpracy. Ekran ładowania postaci sugeruje, że w grze znajdzie się również element personalizacji gracza.

(*4*) Redfall nadal ma zostać wydany w 2023 roku, ponieważ został przesunięty z pierwotnego okna wydań 2022 na początku tego roku. Nadchodzi na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Pojawi się również w Xbox Game Pass pierwszego dnia.

Udostępnij to