El juego de disparos de ciencia ficcion al estilo Warhammer(* 4 *)

Kiedy jeden tytuł Warhammera opuszcza Game Pass, inny zajmuje jego miejsce; i wygląda na to, że Warhammer 40,000: Darktide znacznie zmieni sytuację.

30 listopada epicki turowy Warhammer 40,000: Battlesector pożegna się z użytkownikami usługi subskrypcji Xbox 30 listopada, zgodnie z Xbox News (Otwiera się w nowej karcie). Zamiast tego Darktide widzi, jak zapuszczamy się do megalopolis science fiction Tertium w nadziei na odzyskanie jego głębin z hord podobnych do zombie Poxwalkerów, które osiedliły się w środku.

Szalona akcja polegająca na zabijaniu zombie przypomina chaotyczne, spryskane krwią krajobrazy klasycznej strzelanki akcji Valve Left 4 Dead i jej duchowego następcy Back 4 Blood, ponieważ obiecuje godziny akcji.

Potworne uczucie

Darktide oferuje ostrzejsze i bardziej osobiste podejście do formuły Warhammera 40,000. Usuwa turową strukturę Battlesector, zamiast tego oferuje szybką grę FPS z opcją intymnej walki wręcz.

Jeśli jest tak dobra jak Vermintide 2, może nawet trafić na naszą listę najlepszych gier FPS.

Zanim zaczniesz stawiać czoła okropnościom, które nękają Tertius Hive, musisz najpierw dostosować i stworzyć własną postać od podstaw. Pozwoli ci to wybierać między różnymi planetami macierzystymi, czterema archetypami postaci, klasami początkowymi, a nawet opcją wyboru aktora głosowego swojej postaci.

Aspekty gry mogą przypominać Warhammer: Vermintide 2, ale Darktide to zupełnie nowa gra w piłkę. Iteruje elementy, oferując śmiałą mieszankę stylów walki na mapach generowanych proceduralnie. Będziesz nawet mógł wykonywać zadania poboczne, aby zdobywać łupy wyższej jakości, przenosząc grę poza terytorium RPG Vermintide.

Jeśli ten krwawy atak brzmi znajomo, nie mylisz się. Tryb współpracy w Darktide, szeroka gama pistoletów, broni białej i rozległe mapy przypominają Left 4 Dead, kultową serię strzelanek akcji i horrorów, która dekadę po premierze nadal budzi sensację.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z mrocznymi cieniami dalekiej przyszłości, czy jesteś weteranem Warhammera 40,000, ta gra z pewnością spodoba się fanom FPS o tematyce zombie 30 listopada.

Udostępnij to