Możesz teraz kupić emotkę Master of Puppets w Fortnite, która pozwoli ci huśtać się jak prawdziwy Hetfield z maksymalnie trzema innymi graczami.

Ogłoszona przez oficjalne konto Fortnite na Twitterze (otwiera się w nowej karcie), emotka przywróci ci 500 V-dolców (około 3.50 EUR / 2.80 EUR / 5.10 AUD) i zmieni ciebie, ciebie i twoich kolegów z drużyny. legendy heavy metalu na bieżąco. Chwyć instrument i przebij się przez sukces Metalliki.

Najnowszy dodatek do serii ikon Fortnite możesz kupić, przechodząc do sklepu z przedmiotami w grze i przewijając w dół, aby znaleźć emotkę Władca marionetek. Twoi trzej współtowarzysze nie muszą jednak mieć tej emotki w swoich bibliotekach, aby wziąć w niej udział, więc tylko jeden z was musi ją kupić, jeśli chce urządzić własne małe przedstawienie.

Pociągnij za sznurki, używając emotki Master of Puppets z muzyką autorstwa @Metallica 🤘 pic.twitter.com/DP7hCIgMDQ 14 grudnia 2022 r.

Zobacz więcej

ułożony i załadowany

Chociaż nie zmienisz się w strój Larsa Ulricha na chwilę w świetle reflektorów, mały ukłon Fortnite w stronę heavy metalowców wagi ciężkiej, Metallica, zasłużył na miejsce w hałaśliwej historii i jest przykładem skrzyżowania metalu i gry.

Dziedzictwo rockowych crossoverów w grach sięga daleko wstecz, ale dopiero rok 2022 był świetny dla graczy metalowych. Niektóre z moich ulubionych crossoverów w tym roku to unikalne skórki Slipknot do strzelanek TPP firmy Hi-Rez Studios Smite oraz sposób, w jaki Metal: Hellsinger łączył elementy pierwszoosobowych gier akcji w zwarciu z mechaniką rozgrywki w stylu Guitar Hero, tworząc naprawdę wyjątkowe wrażenia. Jeśli chodzi o metal: Hellsinger, tytani heavy metalu Arch Enemy, Trivium i Lamb Of God napisali i wykonali piosenki specjalnie dla szwedzkiego klejnotu indie, co zaowocowało idealną ścieżką dźwiękową do demonicznej zabawy. .

Być może moją ostatnio ulubioną metalową grą jest oryginalna piosenka Ice Nine Kills Hunting Season, którą zespół napisał dla międzyplatformowej gry battle royale PUBG: Battlegrounds. Metalowcy z obsesją na punkcie horrorów zasłynęli jako królowie tworzenia muzycznych listów miłosnych do kultowych filmów i literatury, więc wspaniale było zobaczyć, jak Ice Nine Kills zawiera elementy oryginalnej piosenki przewodniej PUBG (otwiera się w nowej karcie) na oryginalnym utwór, który docenią długoletni fani gry, fani metalu czy nie.

Inne gry, które naprawdę postawiły na nogi, to przygodowa gra akcji Brütal Legend firmy DoubleFine, w której technik (w tej roli Jack Black) eksploruje świat fantasy inspirowany kultowymi okładkami albumów, oraz Kiss: Psycho Circus: The Nightmare Child, gra pierwszoosobowa shooter (zgadłeś) glam rockersów KISS.

Fortnite może nie być pierwszym, który włączył heavy metal do gry wideo, ale Epic Games z pewnością zrobiło to strategicznie. Master of Puppets ponownie podbił międzynarodowe listy przebojów dzięki czwartemu sezonowi horroru science fiction Netflix Stranger Things, więc kto wie, jakie inne legendy rock and rolla mogą znaleźć się w następnej serii?


Udostępnij to