W ramach Summer Game Fest firma Microsoft ogłosiła wydarzenie [email chroniony] w którym pojawi się ponad 30 grywalnych przedpremierowych wersji demonstracyjnych Xbox One i Xbox Series X/S dostępnych w przyszłym tygodniu.

Będzie to trzecie wydarzenie Summer Game Fest z [email chroniony] i potrwa tydzień, od wtorku 21 czerwca do poniedziałku 27 czerwca. W tym tygodniu możesz przeglądać dema i wypróbowywać gry. dla siebie Microsoft zachęca programistów do wystawiania opinii dla programistów.

„Zgwałtuj ich w mediach społecznościowych lub na ich stronach internetowych” — czytamy w poście na Xbox Wire (otwiera się w nowej karcie). „Jeśli podoba ci się ta gra, powiedz mu! Jeśli masz konstruktywną krytykę, oni też chcieliby to usłyszeć.

Aby sprostać oczekiwaniom, Microsoft dodaje, że dema, które będą dostępne w ramach wydarzenia, „nie są normą”. Podczas gdy gry dodane do kanału demonstracyjnego są zazwyczaj tworzone po zakończeniu gry i dlatego są dość dokładnym odzwierciedleniem produktu końcowego, wersje demonstracyjne dostępne w ramach wydarzenia [email chroniony] są bardziej jak dema wystaw, a zatem „niekoniecznie mają charakter orientacyjny”. produktu końcowego.

Niektóre z dołączonych gier są wciąż na wczesnym etapie rozwoju, jak mówi post, a ewolucja i dopracowanie są wciąż przed nami, stąd wartość konstruktywnych informacji zwrotnych.

Po zakończeniu wydarzenia dema zostaną usunięte z pulpitu nawigacyjnego Xbox. Chociaż Microsoft powiedział, że niektóre mogą zostać ponownie wydane na kanał demonstracyjny w późniejszym czasie, „wiele z nich po prostu zniknie pod koniec tygodnia”, więc warto je sprawdzić, aby upewnić się, że nie przegapisz cokolwiek dobrego.

W co możesz grać?

Chociaż Microsoft obiecał, że będzie dostępnych ponad 30 wersji demonstracyjnych, nie ujawnił jeszcze pełnej listy gier. To, jak mówi, zostanie potwierdzone bliżej daty rozpoczęcia 21 czerwca. Jednak zwrócił uwagę na niektóre z wyprzedzeniem.

Jest Batora: Lost Haven, opisana jako „kolorowa” i „szybka” przygoda, w której młoda dziewczyna, która straciła wszystko, musi użyć swoich fizycznych i psychicznych mocy, by ocalić Ziemię. Jest też thriller psychologiczny zatytułowany Broken Pieces, którego akcja toczy się w „nieco poza czasem” francuskim nadmorskim miasteczku. Dla entuzjastów strzelanek FPS jest Severed Steel, który obiecuje „płynny system kaskaderski, zniszczalne środowiska wokseli, mnóstwo pocisków, unikalnego jednorękiego bohatera i mroczną elektroniczną ścieżkę dźwiękową”. Wreszcie jest uroczy Tinykin, w którym Milo musi uwięzić Tinykina i użyć swoich mocy, aby sprowadzić go z powrotem na swoją rodzinną planetę.

Oferta gier jest dość obszerna, a ponieważ tak wiele jeszcze nie zostało ogłoszonych, prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie.

Grywalne wersje demonstracyjne mogą być świetnym sposobem na uzupełnienie wydarzenia obfitującego w transmisje, takiego jak Summer Game Fest. Po godzinach oglądania gier, które nie zostaną wydane przez jakiś czas, wypróbowanie kilku z nich i interakcja z nimi po prostu zakorzenia cię trochę bardziej w rzeczywistości. Ponadto informacje zwrotne są cenne dla programistów, więc wszystko działa płynnie.

Udostępnij to