Na Rubieżach zalega śnieg, co może oznaczać tylko jedno: do Apex Legends zawitała zima, a wraz z nią sezonowe wydarzenie Wintertide od 6 do 27 grudnia.

Nie tylko jest darmowa, ale Apex Legends to jedna z najlepszych gier Battle Royale. W szalenie popularnej strzelance kooperacyjnej EA przebijasz się przez mapy, używając nie tylko broni, ale także unikalnych umiejętności swojej postaci, aby eliminować wrogie drużyny, odnosić zwycięstwa i zdobywać soczyste nagrody.

Kolekcja Wintertide obejmuje przyciągającą wzrok gamę 24 nowych elementów kosmetycznych i skórek, które można kupić za prawdziwe pieniądze lub walutę w grze, jeśli chcesz nadać swoim legendom świąteczną metamorfozę, w tym nową prestiżową skórkę jako zachętę do zbierania to wszystko. inne przedmioty. Wreszcie, w tym sezonie powraca limitowany tryb gry Capture the Flag, Winter Express.

zimne powitanie

W ogłoszeniu wydarzenia EA (otwiera się w nowej karcie) napisano, że przedmioty z limitowanej edycji są hołdem dla „najbardziej śmiercionośnych legend zimy”. […] zaprojektowany, aby zaszczepić strach w każdym, kto jest twoją ofiarą.

Fani Legends Bangalore, Crypto, Newcastle, Valkyrie, Gibraltar i Bloodhound powinni być podekscytowani, ponieważ te lodowate przedmioty są twoje. Cóż, kup to. Można je kupić w grze za monety Apex lub metale rzemieślnicze albo zamiast tego kupić pakiet Apex wydarzenia Wintertide. Prestiżowa skórka tego sezonu jest przeznaczona dla Wraith, zwanej Apex Voidshifter, i otrzymasz ją tylko za odblokowanie pozostałych 24 przedmiotów.

Alternatywnie, jeśli chcesz wyposażyć swoje inne Legendy, możesz wybrać jeden z pakietów wyprzedaży w sklepie w grze, aby uzyskać oferty kosmetyczne z limitowanej edycji. Na przykład pakiet syntetycznych kurtek pozwoli ci odzyskać tylko 2500 monet Apex w pierwszym tygodniu Zimowego Czasu.

W każdym razie Winter Express jest wymieniony jako mający na celu wielkie ponowne pojawienie się. Tryb Capture the Flag dla trzech drużyn pozwoli ci ścigać i próbować wejść do tajemniczego pociągu przed przeciwnikami, przemierzając lodowy krajobraz, który mieni się w Boże Narodzenie, jednocześnie starając się zdobyć punkty, które napędzają postęp wydarzenia na stacji

Wydarzenie Śledzenie nagród pomoże Ci monitorować Twoje wysiłki. Możesz zdobyć do 1600 punktów dziennie, każdego ranka z odświeżającymi wyzwaniami, które utrzymają Cię w gotowości i przygotują na sukces.

Chociaż nie ma dużej różnicy w porównaniu z poprzednimi latami Wintertide pod względem ograniczonego trybu gry Winter Express, wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne są nowe w Apex Legends. Prawdopodobnie nie będzie ich w pobliżu podczas Wintertide 2023, więc pamiętaj, aby załadować między 6 a 27 grudnia, jeśli nie chcesz przegapić.

Udostępnij to