Polski twórca gier Bloober Team powiększa swój upiorny arsenał, współpracując z niezależnym wydawcą Private Division, aby pracować nad zupełnie nowym horrorem.

Zgodnie z niedawnym komunikatem prasowym (otwiera się w nowej karcie), Bloober Team, studio stojące za The Medium, opracowuje „nową, niezapowiedzianą, nadchodzącą IP typu survival horror”, a Private Division, wydawca takich tytułów jak Hades i The Outer Światy. Chociaż szczegóły dotyczące tego nowego adresu IP horroru są obecnie skąpe, komunikat prasowy potwierdza, że ​​gra ma „uruchomić nie wcześniej niż kalendarzowy 2025”.

„Naszym kolejnym projektem jest nowa, ekscytująca gra typu survival horror, która pomoże nam stać się liderem całej branży horrorów” – powiedział Piotr Babieno, prezes Bloober Team, w oświadczeniu zapowiadającym partnerstwo.

nadchodzi coś złego

(* 2 *)Środek

(Źródło zdjęcia: zespół Bloober)

Zespół Bloober pracuje obecnie nad wyczekiwanym remake'iem Silent Hill 2, a także kolejną odsłoną serii Layers of Fear, więc sensowne jest, aby ten nowy projekt nieco się wycofał, dopóki te projekty nie zostaną ukończone. wypełniony.

Nie jest też wielką niespodzianką to, że następny projekt Bloober Team będzie w tym samym duchu, co ich obecny, ponieważ deweloper stał się powszechnie znany, jeśli chodzi o horrory, nawet jeśli ich podejście do kwestii zdrowia psychicznego jest kontrowersyjne .

Ten niezapowiedziany IP z gatunku survival horror może być piórkiem w studiu, jeśli jego remake Silent Hill 2 zrobi wrażenie w 2023 roku. I chociaż nie jest jasne, kiedy dokładnie Bloober Team ujawni tę nową grę ani co to będzie oznaczać, wiemy, że minie trochę czasu , zanim będziemy mogli położyć na nim swoje ręce.

Udostępnij to