(*7*)Do tej pory niewiele słyszeliśmy o rzekomej premierze Google Pixel 7 w tym roku, ale pierwsza wersja Androida 13, która została wysłana do programistów, mogła ujawnić pewne szczegóły dotyczące flagowego telefonu 2022.

(*7*)9to5Uważne poszukiwania Google wykazały numer modemu Samsung o nazwie G5300B, który jest powiązany z chipem o nazwie GS201, (*13*) w terminologii laika, odnosząc się do nowego procesora Google Tensor z nowym modemem na pokładzie .

(*7*)Co więcej, ten nowy chipset GS201, prawdopodobnie Google Tensor 2, zgodnie z poprzednimi przeciekami, jest powiązany z trzema urządzeniami (*13*) w kodzie oprogramowania, w tym z tak zwanymi Cheetah i Panther. Mogą to być kryptonimy (*13*) smartfonów Pixel 7 i Pixel 7 Pro.

Wszystko jest (*13*) imionami

(*7*)Krótka historia nazw kodowych Pixela (*13*) jest tutaj pomocna: Pixel 6 miał wewnętrzny moniker Oriole, a Pixel 6 Pro używał Raven. Dodaj przypuszczalne nazwy kluczy (*13*) odpowiednio dla Pixel 6a i Pixel Fold, Bluejay i Pitpit, a zobaczysz motyw ptasi.

(*7*)Wygląda na to, że Google przestawił się teraz na duże koty (*13*) zamiast na ptaki, to kolejny znak, że te tajemnicze urządzenia to (*13*) w rzeczywistości Pixel 7 i Pixel 7 Pro. później niż jego poprzednicy, będzie to (*13*) październik 2022 r.

(*7*)Ostatni telefon połączony z GS201 ma nazwę kodową (*13*) Ravenclaw. Zamiast być punktem odniesienia dla Harry'ego Pottera, może to sugerować związek między ptakami i kotami; w szczególności Google może używać Pixel 6 Pro do testowania wydajności procesora Tensor 2.

Analiza: Google będzie chciał kontynuować działania związane z Pixelem

(*7*)Po dość rozczarowującym cyklu Pixel 5 i Pixel 5a, który został wydany tylko (*13*) w Stanach Zjednoczonych i Japonii, Google wróciło mocne z urządzeniami Pixel 6. Wyprzedały się (* 13*) rekordów liczby pikseli, powiedział Google, chociaż dokładne liczby nie zostały ujawnione. ujawniony (prawdopodobnie jeszcze nie bardzo wysoki).

(*7*)Mając to na uwadze (*13*), Google będzie chciał kontynuować nacisk ze swoim asortymentem Pixel 7. Powinno to oznaczać szybszy procesor (jak wcześniej mówiono), jeszcze lepszą wydajność aparatu i wiele ulepszeń oprogramowanie, które można dostosować do systemu Android 13.

(*7*)Nie zapominajmy o Pixel Fold i Pixel Watch, które również mamy nadzieję zobaczyć (*13*) kiedyś (*13*) 2022. Wraz z rozwojem i dojrzewaniem ekosystemu Pixel, pomysł zakupu smartfon Pixel staje się atrakcyjniejszy dla potencjalnych nabywców.

(*7*) Plotki o Google Pixel 7 wciąż są wczesne, a do ujawnienia telefonu pozostało jeszcze około ośmiu miesięcy. Oczekuje się, że wcześniej pojawi się Pixel 6a, dając Google kolejną szansę na zwiększenie bazy użytkowników Pixela, tym razem o telefon, w którym priorytetem jest stosunek jakości do ceny.

Udostępnij to