Amerykańscy użytkownicy Private Internet Access (PIA) mogą teraz bezpiecznie i lokalnie przeglądać Internet, niezależnie od ich statusu.

Jedna z najlepszych usług VPN, PIA uruchomiła kampanię 50 serwerów w 50 stanach, której celem jest „zapewnienie obywatelom większej wygody online i prywatności” w całym kraju.

Dostawca oferuje teraz co najmniej jeden adres IP dla każdego stanu w Stanach Zjednoczonych, niezależnie od tego, czy działa on za pośrednictwem serwera fizycznego, czy lokalizacji wirtualnej. „Zawarliśmy nawet oddzielny serwer w DC, łącznie 51”.

„Każdy w Stanach Zjednoczonych powinien mieć prawo do prywatności, online i offline, niezależnie od statusu. Niestety przepisy, które chronią Twoje prawo do prywatności w realnym świecie, nie obejmują wszystkiego, co cyfrowe” – napisał dostawca. w oficjalnym oświadczeniu (otwiera się w nowej zakładce).

Jednak nie chodzi tylko o prywatność danych. Możliwość łączenia się za pośrednictwem lokalnego adresu IP oznacza również odblokowanie wydarzeń sportowych w całym kraju poprzez unikanie przerw w dostawie prądu, korzystanie z lokalnych programów podczas podróży, a nawet uzyskanie lepszych cen hoteli na wakacje.

Czy PIA jest dobra?

Dostawca VPN, który, jak widzimy, poprawia test po teście, PIA to solidny zakład, jeśli szukasz bezpiecznego oprogramowania, które spełni wszystkie Twoje potrzeby. Wszystkie ich aplikacje są open source, więc każdy może zweryfikować ich bezpieczeństwo.

Dzięki ponad 10 000 serwerów w 84 krajach jest to również dobry wybór do bezpiecznego przeglądania międzynarodowego. Jest wyposażony w wiele funkcji prywatności, takich jak wyłącznik awaryjny i przydatne rozszerzenia przeglądarki, a także silne protokoły bezpieczeństwa, w tym standard branżowy WireGuard.

Nowo dodana funkcja SmartDNS sprawia, że ​​jest to również dobra sieć VPN do przesyłania strumieniowego. Kiedy ostatnio sprawdzaliśmy, udało nam się odblokować amerykański Netflix, Amazon Prime Video i Disney+. Niestety nie udało się to w przypadku BBC iPlayer i innych zagranicznych katalogów Netflixa.

Zajmując czwarte miejsce na naszej liście najlepszych dostawców, jest to bezpieczny zakład, jeśli szukasz taniej sieci VPN. Nie do końca pasuje do ExpressVPN i NordVPN, ale pod względem stosunku jakości do ceny warto rozważyć za jedyne 2.19 USD miesięcznie (otwiera się w nowej karcie).

Udostępnij to