Prywatny dostęp do Internetu właśnie rzucił wyzwanie branży VPN

Prywatny dostęp do Internetu właśnie rzucił wyzwanie branży VPN

Użytkownicy prywatnego dostępu do Internetu (PIA) z siedzibą w USA mogą teraz bezpiecznie i lokalnie surfować po Internecie, niezależnie od swojego statusu.

Jedna z najlepszych usług VPN, PIA uruchomiła kampanię 50 serwerów w 50 stanach, której celem jest „zapewnienie obywatelom większej wygody i prywatności w Internecie” w całym kraju.

Dostawca oferuje teraz co najmniej jeden adres IP dla każdego stanu w Stanach Zjednoczonych, niezależnie od tego, czy działa za pośrednictwem serwera fizycznego, czy wirtualnej lokalizacji. „Dodaliśmy nawet oddzielny serwer w DC, w sumie 51”.

„Każdy w Stanach Zjednoczonych powinien mieć prawo do prywatności, online i offline, niezależnie od stanu. Niestety przepisy chroniące twoje prawo do prywatności w prawdziwym świecie nie obejmują wszystkiego, co cyfrowe” – napisał dostawca w oświadczeniu. w oficjalnym oświadczeniu (otwiera w nowej karcie).

Nie chodzi jednak tylko o prywatność danych. Możliwość łączenia się za pośrednictwem lokalnego adresu IP oznacza również odblokowywanie wydarzeń sportowych w całym kraju poprzez unikanie przerw w dostawie prądu, korzystanie z lokalnych programów podczas podróży, a nawet uzyskiwanie lepszych cen hoteli na wakacje.

PIA VPN działający na Macbooku Pro

Czy PiS jest dobry?

Dostawca VPN, który jest coraz lepszy w teście po teście, PIA to solidny zakład, jeśli szukasz bezpiecznego oprogramowania, które może spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Wszystkie ich aplikacje są open source, więc każdy może zweryfikować ich bezpieczeństwo.

Dzięki ponad 10 000 serwerów w 84 krajach jest to również dobry wybór do bezpiecznego przeglądania międzynarodowego. Jest wyposażony w wiele funkcji zapewniających prywatność, takich jak wyłącznik awaryjny i przydatne rozszerzenia przeglądarki, a także silne protokoły bezpieczeństwa, w tym standard branżowy WireGuard.

Niedawno dodana funkcja SmartDNS sprawia, że ​​jest to również dobra sieć VPN do przesyłania strumieniowego. Udało nam się odblokować US Netflix, Amazon Prime Video i Disney+, kiedy ostatnio sprawdzaliśmy. Niestety tak nie było z BBC iPlayer i innymi katalogami Netflix za granicą.

Czwarte miejsce na naszej liście najlepszych dostawców to pewny zakład, jeśli szukasz taniej sieci VPN. Nie do końca może dorównać ExpressVPN i NordVPN, ale pod względem stosunku jakości do ceny warto rozważyć za jedyne 2.19 USD miesięcznie (Otwiera się w nowej karcie).