Jedną z najlepszych rzeczy w dzisiejszych grach wideo jest niemal nieograniczony wybór tytułów, które pasują do każdego stylu gry. Niezależnie od tego, czy lubisz adrenalinę w grach FPS, czy wolisz zatracić się w wciągającej historii, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Tak jak gracze mogą znaleźć dowolną grę, która pasuje do ich stylu gry, istnieje również nieskończona liczba różnych typów komputerów do gier, które odpowiadają ich preferencjom. I oczywiście, istnieje wiele gotowych komputerów do gier, ale jeśli naprawdę chcesz przenieść go na wyższy poziom, zbudowanie własnego komputera może być całkiem przyjemnym doświadczeniem. Ponadto daje możliwość dostosowania swojego zespołu do własnych potrzeb. A biorąc pod uwagę sposób, w jaki ceny niektórych komponentów zmieniają się w dzisiejszych czasach, warto spróbować trochę rozejrzeć się, aby znaleźć odpowiednie części.

Obecnie istnieją dziesiątki, jeśli nie setki producentów produkujących części do komputerów PC, a znalezienie odpowiednich dla siebie może być nieco zniechęcające dla początkujących. Na szczęście istnieje wiele świetnych przewodników, które pokażą Ci, jak budować, a eBay ma duży wybór części, dzięki czemu możesz uzyskać wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Najlepsze w posiadaniu tak szerokiej gamy części jest to, że eBay ułatwia znalezienie części na każdy budżet i często można je znaleźć w lepszych cenach niż u innych sprzedawców. Przy tak wielu legalnych sprzedawcach i firmach do wyboru w serwisie eBay możesz mieć pewność, że otrzymujesz właściwą część z właściwego miejsca; A dzięki gwarancji zwrotu pieniędzy możesz robić zakupy bez obaw, wiedząc, że jesteś chroniony.

Pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować podczas budowania platformy do gier, jest solidny procesor. Procesory AMD z serii Ryzen 3 i 5 są świetne dla osób z ograniczonym budżetem, a jeśli masz trochę więcej do wydania, możesz zaszaleć na Intel Core i5 lub nawet i7, jeśli chcesz.

(Uznanie obrazu: eBay)

Oczywiście bardzo trudno jest cieszyć się ulubionymi grami w pełnej krasie bez dobrego procesora graficznego. Procesory AMD z serii RX 6600 nie są najpotężniejsze na rynku, ale nie są też najdroższe i nadal będziesz mógł cieszyć się wszystkimi grami poza najbardziej intensywnymi. Zaktualizuj do serii RX 6700 lub 6800, jeśli chcesz więcej soku.

komputerowy procesor graficzny

(Uznanie obrazu: eBay)

Będziesz potrzebować miejsca do przechowywania gier, więc weź dobry dysk twardy. Możesz użyć dysku SSD tylko do napędu rozruchowego i tańszego dysku twardego do przechowywania lub wydać nieco więcej na większy, szybszy dysk SSD. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i szybkości przechowywania.

składnik pamięci komputera

(Uznanie obrazu: eBay)

I będziesz potrzebować płyty głównej, aby to wszystko zamontować, obudowy, w której to wszystko się mieści, i zasilacza, aby to wszystko zasilić. Na szczęście możesz je wszystkie znaleźć również w serwisie eBay.

Budowanie komputera do gier może być świetną zabawą i jest świetnym sposobem na dostosowanie sprzętu do własnego stylu gry. Kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia budowy, udaj się do serwisu eBay, aby znaleźć najlepsze oferty na właściwe części. .

Udostępnij to