Szukasz Oculus Quest 2? Prawdopodobnie zauważyłeś, że od pewnego czasu zestawy słuchawkowe VR typu „wszystko w jednym” są regularnie sprzedawane w sklepach detalicznych. Szczególnie popularny jest tańszy model 64 GB 299 EUR / 299 EUR / 479 USD, ale nawet model o większej pojemności 256 GB 399 EUR / 399 EUR / 639 USD cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem.

Chcesz teraz złożyć zamówienie? Zamów Oculus Quest 2 bezpośrednio od Oculus, ponieważ wydaje się, że mają najbardziej spójny zapas dostępny w sprzedaży detalicznej (co ma sens). Nawet ich terminy dostaw są ustalane na koniec miesiąca.

Spis treści

Jednak Przekonasz się, że trzeba trochę poczekać, gdziekolwiek zamówisz Oculus Quest 2 teraz. Ale poniżej dołożymy wszelkich starań, aby informować Cię na bieżąco o stanie magazynowym w USA i Wielkiej Brytanii. W Stanach Zjednoczonych Oculus ma 64 GB i 256 GB zasobów Quest 2 z szacowaną datą dostawy 22 grudnia w momencie pisania tego artykułu, podczas gdy Amazon US spodziewa się 64 GB zapasów do końca tego artykułu. W Wielkiej Brytanii jest to trudniejsze, ponieważ model 64 GB jest niedostępny u większości głównych sprzedawców, a firma Oculus wysyła dysk 31 grudnia. Jednak model 256 GB jest dostępny w sklepach takich jak Currys i Amazon.

Teraz jest świetny czas, aby kupić Quest 2 – możesz cieszyć się grami takimi jak Star Wars: Tales from Galaxy's Edge, które są dostępne wyłącznie w zestawach słuchawkowych all-in-one, a także rosnącą biblioteką ulubionych gier, takich jak Superhot VR i Beat Sabre. Możesz także podłączyć słuchawki przez Oculus Link do komputera, aby uzyskać dostęp do gier, które możesz mieć na Steam lub innych platformach (tak to działa, według samego Oculus).

Tutaj możesz już teraz zamówić Oculus Quest 2.

TOP. jeden

Gdzie kupić Oculus Quest 2 US

Oculus Quest 2 (64 GB): 299 EUR za Oculus
Jest to cena detaliczna zestawu Oculus Quest 2 all-in-one VR, bezpośrednio z samego Oculus, z dostawą w USA dostępną 22 grudnia, w momencie pisania tego tekstu. To łatwy sposób na zdobycie Quest 2 bezpośrednio od producenta.

Oculus Quest 2 (64 GB): 299 € na Amazon
Czy możesz poczekać do końca grudnia na akcje Oculus Quest 2? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, Amazon ma teraz najtańszy zestaw słuchawkowy VR o pojemności 64 GB, który można zamówić w tej chwili, ale oczekuje się, że zapasy będą dostępne dopiero 20 grudnia w czasie publikacji.

Oculus Quest 2 (256 GB): 399 EUR w Oculus
Gogle Oculus Quest 2 VR to cudowna maszyna. Ma własny sklep, z którego pobierasz gry, więc jest to w zasadzie pełna konsola; co oznacza, że ​​będziesz potrzebować modelu wysokiego składowania. Z tym 2 GB Quest 256 nie możesz się pomylić, chociaż kosztuje 100 € więcej niż model 64 GB, wszystko zależy od tego, jakiej pojemności chcesz.

Gdzie kupić Oculus Quest 2 w Wielkiej Brytanii

Oculus Quest 2 (64 GB): 299 EUR za Oculus
To jest cena detaliczna zestawów słuchawkowych VR Oculus Quest 2 All-in-One; Tak naprawdę nie widzimy dużych rabatów od Cyberponiedziałku, ale dla widza z najwyższej półki to świetny zakup. chociaż zalecamy model 256 GB o pojemności ponad 399 EUR, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Pamiętaj, że Oculus dostarcza teraz dysk o pojemności 31 GB do Wielkiej Brytanii do 56 grudnia.

Oculus Quest 2 (256 GB): 399 € na Amazon
Gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest 2 to wspaniała maszyna. Ma własny sklep, z którego pobierasz gry, więc jest to pełna konsola, co oznacza, że ​​potrzebujesz modelu o dużej pojemności. Z tym 2 GB Quest 256 nie możesz się pomylić. Ponieważ model 64 GB jest niedostępny w Wielkiej Brytanii, może to być najlepsza opcja, jeśli nie chcesz czekać na więcej zapasów do końca roku. Zobacz ofertę

Oculus Rift S

W przypadku wyczerpania się zapasów Oculus Quest 2, warto zamiast tego rozważyć zakup Oculus Rift S, który ma taką samą cenę jak Oculus Quest 2 (256 GB). Mimo to ten zestaw słuchawkowy prawdopodobnie zostanie wycofany, a gry takie jak Tales From Galaxy's Edge już go pomijają.

Warto również zauważyć, że Rift S to zestaw słuchawkowy do gier VR zasilany z komputera, a do prawidłowego działania zestawu słuchawkowego potrzebujesz przynajmniej komputera klasy średniej.

Oculus Rift S: 399 EUR w Lenovo
Lenovo nie ma zniżek na Oculus Rift S, ale jest to świetna alternatywa, jeśli Oculus Quest 2 jest niedostępny i ma tę samą cenę co Oculus Quest 2 (256 GB). Nadal będziesz mieć dostęp do tej samej biblioteki gier, chociaż Rift S jest przewodowy i pozwala na mniej ruchu, a do korzystania z niego będziesz potrzebować co najmniej komputera średniego poziomu.

Oculus Rift S: 399 USD w Amazon
Nie ma zniżki na Oculus Rift S na Amazon, ale jest to świetna alternatywa, jeśli Oculus Quest 2 jest niedostępny i jest to ta sama cena, co Oculus Quest 2 (256 GB). Nadal będziesz mieć dostęp do tej samej biblioteki gier, chociaż Rift S jest przewodowy i pozwala na mniej ruchu, a do korzystania z niego będziesz potrzebować co najmniej komputera średniego poziomu.

Więcej ofert Oculus Quest 2

Te wygodne słuchawki mają kilka wad: aby z nich korzystać, potrzebujesz konta na FacebookuRzeczywistość wirtualna niekoniecznie jest dla wszystkich, więc najlepiej wiedzieć, czy może na Ciebie wpłynąć. choroba morska, zanim wydasz te wszystkie pieniądze na kask.

Jeśli jednak spojrzysz na naszą listę najlepszych gier VR, przekonasz się, że nie ma lepszego czasu na zakup Oculus Quest 2.

Udostępnij to