Disney Plus UK będzie gospodarzem programów telewizyjnych i filmów dla
Disney Plus wreszcie otrzymuje programy telewizyjne i filmy dla dorosłych w Wielkiej Brytanii, a także na niektórych innych terytoriach. Ta zawartość będzie objęta nową marką Star w 2021 roku, nową sekcją „ogólnej rozrywki”, która znacznie zwiększy misję usługi. Zamiast oferować jako osobny nadajnik, Disney Plus uzyska niewielki wzrost cen za każdym razem, gdy Star pojawi się na rynku, a branża zostanie zintegrowana z brytyjską aplikacją do przesyłania strumieniowego.

Star zadebiutuje 23 lutego 2021 roku na wszystkich ogłoszonych terytoriach, w tym w Wielkiej Brytanii.

Potwierdził to podczas jego transmisji na żywo z Dnia Inwestora. Będziesz mieć możliwość włączenia kontroli rodzicielskiej w aplikacji, w którym to momencie te programy telewizyjne i filmy dla dorosłych zostaną dodane do miksu treści na stronie głównej. Po otwarciu aplikacji Disney Plus pojawi się również gwiazda jako „marka” wraz z istniejącymi branżami Star Wars, Pixar, National Geographic i Marvel.

Jak te treści dla dorosłych wyglądają w Disney Plus? Nie jest jasne, co dokładnie dostaniemy w Wielkiej Brytanii, ale jednym z przykładów integracji Star był film X-Men, który Logan dodał do strony listy Marvela. Widzieliśmy także Kingsmana, Family Guy, Planet of the Apes, Bob's Burgers, Terminator, Alien, Die Hard, Atlanta, The Americans, Modern Family i Borat. Chociaż nie pojawią się one w Wielkiej Brytanii, dają wyobrażenie o rodzaju treści, które będziemy oglądać.

Tak więc, jak wspomniano, nie są to wszystkie treści dla dorosłych, Disney nazywa to „ogólną ofertą rozrywki”.

Lokalne oryginały są również częścią planu Star.Cena Disney Plus spadnie z 6,99 EUR do 8,99 EUR na terytoriach europejskich dzięki nowej ofercie Star, więc uważamy, że cena w Wielkiej Brytanii wzrośnie o około 7,99 EUR w Wielkiej Brytanii, w porównaniu do obecny koszt 5,99 euro. Musimy tylko poczekać i zobaczyć to.

Więc spodziewaj się, że wszystko, co ma Disney, co nie jest przyjazne dla dzieci, pojawi się w Star, na co pozwalają licencje na treści.

Na wybranych rynkach międzynarodowych Star doda do @DisneyPlus bogatą kolekcję, w tym przebojowe seriale ze studiów Disney i FX TV, przeboje kinowe i treści biblioteczne z Disney Libraries i @21CF, a także oryginalne treści lokalne.

Dlaczego może to być ogromna wygrana dla abonentów z Wielkiej Brytanii

Zakładając, że kompromis między ceną a wartością nowej treści jest tego wart, może to być ogromna wygrana dla brytyjskich subskrybentów Disney Plus. Głównym problemem usługi od początku był brak treści, które przemawiałyby do osób powyżej 18 roku życia; to wydaje się to naprawić.

Alien, który pojawia się obok Wall-E w aplikacji marki Disneya. Co za czas na życie. To prawdopodobnie oznacza, że ​​Ellen Ripley jest teraz księżniczką Disneya.

Gdy dowiemy się więcej szczegółów na temat tego, jak będzie to działać w szczególności w Wielkiej Brytanii, poinformujemy Cię o tym.

Dzisiejsze najlepsze oferty Disney Plus

TOP. jeden
Disney +
Disney +
Premium bez reklam; Nieograniczone pobieranie na maksymalnie 10 urządzeniach; Ponad 100 tytułów w 4K UHD i HDR
Udostępnij to