Disney Plus dociera do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej i reszty Bliskiego Wschodu

Disney Plus dociera do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej i reszty Bliskiego Wschodu

OSN ogłosił dzisiaj przeprojektowanie swojej platformy cyfrowej, która będzie teraz zawierać wszystkie oryginalne treści Disney Plus. Od 9 kwietnia nowi subskrybenci usługi przesyłania strumieniowego OSN będą mogli oglądać większość, jeśli nie wszystkie, programów i filmów Disney Plus, w tym Mandalorianina, Świat według Jeffa Goldbluma, Aladyna, Króla lwa i wiele innych. 9.50 $ miesięcznie. „To, czego nie mieliśmy przed Disneyem, to Disney + Originals” – powiedział dyrektor generalny OSN, Patrick Tillieux, w wywiadzie dla BroadCast Pro ME. „Nabywając wyłączne prawa na Bliski Wschód do wszystkich Disney Plus Originals, OSN zapewnia naszym subskrybentom bardziej wszechstronną ofertę Disneya. Oprócz tego, OSN ma również dostęp do całego portfolio treści HBO, ponownie na wyłączność, a także treści od MGM, Universal, Paramount i wszystkich głównych hollywoodzkich studiów. Oto niektóre z Twoich pytań dotyczących usługi, na które odpowiedział:

Gdzie mogę oglądać programy Disney Plus na Bliskim Wschodzie?

OSN nawiązał współpracę z Disneyem, aby zaoferować katalog Disney Plus, który uruchomi na swojej nowo przeprojektowanej platformie do przesyłania strumieniowego online.

Kiedy mogę oglądać Disney Plus w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej lub w pozostałej części GCC?

Usługa będzie dostępna za pośrednictwem OSN od 9 kwietnia we wszystkich stanach GCC i Bliskiego Wschodu. Obejmuje to Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabię ​​​​Saudyjską, Kuwejt, Bahrajn, Katar i Oman.

Ile będzie kosztować Disney Plus?

Disney Plus będzie częścią nowej usługi przesyłania strumieniowego OSN, która zastąpi Wavo. Kosztować będzie 9.50 euro dla krajów GCC, czyli Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Bahrajnu, Kataru i Omanu. Ceny dla innych krajów Bliskiego Wschodu nie zostały jeszcze ujawnione. Abonenci OSN WAVO zostaną automatycznie zaktualizowani do nowej aplikacji i zachowają opłatę abonamentową w wysokości 5 EUR. Klienci SRD (Satellite lub eLife itp.) będą mieli również bezpłatny dostęp do nowych treści.

Czy będę mógł oglądać wszystkie programy Disney Plus na Bliskim Wschodzie?

Wszystkie oryginalne treści stworzone dla Disney Plus będą dostępne za pośrednictwem nowej platformy streamingowej OSN. Licencjonowane programy dostępne w Disney Plus w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub innych częściach świata będą zależeć od tego, czy OSN ma prawa do tych treści na Bliskim Wschodzie.

Na jakich urządzeniach będę mógł oglądać Disney Plus?

Nowa aplikacja OSN jest dostępna na wszystkich popularnych urządzeniach, w tym w iOS App Store, Google Play Store, Apple TV oraz za pośrednictwem aplikacji Smart TV takich marek jak LG, Samsung, Sony i Hi-Sense.