Disney Plus UK wkrótce wystartuje z nowym
Chcesz uzyskać dostęp do Disney Plus za mniej niż cena wywoławcza 5.99 EUR miesięcznie? Twoja umowa na telefon komórkowy może pomóc Ci w O2, oferując teraz dwie oferty jako bonus dla klientów sieci.

Disney Plus ma zostać uruchomiony w Wielkiej Brytanii 24 marca, a kiedy to zrobisz, będziesz mieć bezpłatny dostęp do usługi przez sześć miesięcy, jeśli jesteś nowym klientem lub klientem uaktualnienia wybierającym konkretny suplement z O2.

Jest dostępny dla wszystkich, którzy wykupią abonament na nowy telefon (tablet lub kartę SIM). Nie będzie opcji, jeśli płacisz na bieżąco.

Ci, którzy nie są gotowi na uaktualnienie (ale są już klientami O2), będą mogli uzyskać 2 euro zniżki od ceny wywoławczej 5.99 euro za Disney Plus.

Obecnie nie wiadomo, jak długo potrwa ta zniżka, więc może trwać tylko sześć miesięcy, podobnie jak bezpłatny okres próbny dla nowych klientów. Nie jest również jasne, w jaki sposób O2 pobierze za to opłatę, ale spodziewamy się, że wyjdzie to z miesięcznego rachunku z siecią.

Bezpłatna sześciomiesięczna subskrypcja jest częścią platformy O2 Extras, która pozwala uzyskać szereg usług jako dodatkowy bonus do Twojego planu mobilnego. O2 oferuje obecnie wybór Amazon Music, Amazon Prime Video, Audible, Cafeyn, MelodyVR, McAfee Mobile Security Plus lub Calm.

Jeśli kiedykolwiek miałeś jedną z tych usług oprócz O2, prawdopodobnie będziesz musiał z niej zrezygnować, zanim uzyskasz dostęp do Disney Plus.

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o tej umowie Disney Plus przed uruchomieniem nowej platformy. Linia startowa Disney Plus UK została ujawniona na początku marca.

Udostępnij to