Disney Plus na PS4: jak go zdobyć i zacząć oglądać teraz

Disney Plus na PS4: jak go zdobyć i zacząć oglądać teraz Jeśli chodzi o usługi przesyłania strumieniowego, Disney Plus może być nowym dzieckiem w bloku, ale jest mnóstwo świetnych filmów i programów telewizyjnych dla dzieci i dorosłych.. Co więcej, tak jest łatwe do oglądania Disney Plus na PS4. W tym artykule pokażemy Ci jak uzyskać dostęp do disney plus na konsoli do gier i jakie treści będziesz mógł zobaczyć. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem Marvel Cinematic Universe, czy wolisz odkrywać prawdziwy świat z National Geographic, Disney Plus to skarbnica treści. Najlepsze oferty dnia Disney +

Czy Disney Plus nadal jest na PS4?

Jeśli masz PS4, z przyjemnością dowiesz się, że tak, możesz oglądać Disney Plus. Jeśli jednak masz PS3 niestety Disney Plus nie jest dostępny na twojej konsoli i to raczej się nie zmieni. Na szczęście dla użytkowników PS4 proces konfiguracji jest dość prosty. Więc nawet jeśli jesteś rodzicem, który chce zachwycić swoje dzieci członkostwem Disney Plus i nie umiesz korzystać z PS4, nie będziesz mieć żadnych trudności.

Jak zainstalować Disney Plus na PS4

Proces konfiguracji jest łatwy, ale jeśli nie masz jeszcze konta, Być może wolisz zarejestrować się w Disney Plus za pomocą komputera lub laptopa.l, ponieważ wprowadzanie adresu e-mail, hasła i informacji o karcie kredytowej może być frustrujące na konsoli do gier. Gdy masz już konto w Disney Plus, uruchom PS4 i przejdź do PlayStation Store, który znajduje się po lewej stronie, i naciśnij przycisk X. Gdy już tam będziesz, naciśnij „W górę”, a następnie „W prawo”, aby podświetlić funkcję wyszukiwania, i ponownie naciśnij „X”. Zobaczysz teraz klawiaturę, a jeśli wpiszesz „Disney”, zobaczysz aplikację. Disney Plus pojawi się po właściwej stronie. Przytrzymaj „W prawo”, aż klawiatura zniknie i Disney Plus jest podświetlony, a następnie naciśnij „X” i pojawi się strona aplikacji. Przycisk „Pobierz” powinien zostać automatycznie podświetlony, więc „naciśnij X” ponownie, aby pobrać. Instalacja aplikacji nie powinna zająć dużo czasu, ale może się różnić w zależności od szybkości Internetu. Po pobraniu, po prostu „naciśnij start i zaloguj się” za pomocą danych swojego konta.

Czy Disney Plus jest na PS5?

Dla tych, którym udało się kupić PS5będą szczęśliwi, wiedząc, że będą mogli zebrać całą tęsknotę za Zawartość Disney Plus na konsoli do gier, oprócz możliwości zagłębienia się we wszystkie wiadomości, treści publikowane co miesiąc. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wymienionymi powyżej na konsolach PS4, ale na swoim PS5, a będziesz mógł korzystać z usług Disney Plus. Disney Plus na PS4 (Zdjęcie: Disney / Becca Caddy)

Co mogę oglądać w Disney Plus na PS4?

Dzięki Disney Plus na PS4 możesz zobaczyć całą wspaniałą zawartość, jaką Disney ma do zaoferowania, oczywiście jest ich dużo. Na przykład, możesz zobaczyć Wandavision, niezwykle popularny nowy serial telewizyjny, który z pewnością zachwyci fanów Marvela. Fani science fiction również mogą zobaczyć wszystko filmy Gwiezdne Wojny i słynny The Mandolorian. Tymczasem każdy, kto szuka nostalgii telewizyjnej, może oglądać pięć oryginalnych serii The Muppet Show, a także wszystkie odcinki The Simpsons które zostały wykonane. Oczywiście są też ulubione rodziny, takie jak Filmy Pixara, i wszystkie spodenki Pixara, a Klasyki Disneya, takie jak Król Lew, Księga Dżungli i Aryskotraci. Disney Plus oferuje klientom w Wielkiej Brytanii, Australii, Kanadzie i innych terytoriach fala starszych i nowszych treści, w tym na przykład Chirurdzy i The X Files, a także Star Originals Ekskluzywne usługi Disney Plus. Mówiąc o nowej treści, Możesz także zapłacić, aby uzyskać dostęp do nowych filmów wydanych przez Walt Disney Studios dzięki Disney Plus Premier Access.

Jakie inne usługi przesyłania strumieniowego są dostępne na PS4?

PS4 to coś więcej niż tylko granie w gry wideo, ponieważ prawie wszystkie usługi przesyłania strumieniowego są dostępne za pośrednictwem konsoli, co jest świetne, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo programy i filmy na telewizor, który nie jest inteligentny. niektórzy inni usługi przesyłania strumieniowego, które można pobrać z PlayStation Store, obejmują:

Na jakich innych urządzeniach mogę oglądać Disney Plus?

Od czasu premiery w 2019 roku popularność Disney Plus gwałtownie wzrosła, co częściowo wynika z jego dostępności. Oprócz PS4, możesz także oglądać Disney Plus na PS5, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S. Gdy mamy do czynienia z urządzeń do strumieniowania, możesz uzyskać Disney Plus na Roku, a także Disney Plus na Chromecast i Fire Stick. Dla tych, którzy utknęli w ekosystemie Apple, Disney Plus na Apple TV jest również dostępny. Będzie można go pobrać na większość telewizorów Smart TV, a także na urządzenia z systemem iOS i Android. Najlepsze oferty dnia w pakietach Disney + i Disney +