Dzięki OnePlus Buds Pro otrzymaliśmy parę bezprzewodowych słuchawek premium od OnePlus na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, a teraz mamy pierwszy przedsmak tego, do czego firma planuje dążyć.

Na 91mobiles (otwiera się w nowej karcie) są wysokiej jakości rendery pokazujące, jak mają wyglądać OnePlus Buds Pro 2 (chociaż oczywiście nie możemy być pewni, dopóki się nie uruchomią). Z tych zdjęć nie wygląda na to, że zmieni się znacznie pod względem wzornictwa.

Nowością jest oliwkowo-zielony kolor, pokazany na tych renderach: oryginalne OnePlus Buds Pro były dostępne w matowej czerni lub błyszczącej bieli. Podobieństwa projektowe obejmują etui ładujące, które wydaje się być mniej więcej takie samo.

Czego się spodziewać

Niewiele wiemy o tym, co wniosą OnePlus Buds Pro 2 pod względem specyfikacji i funkcjonalności, ale najnowszy raport sugeruje, że duński producent głośników Dynaudio był zaangażowany w produkcję wkładek dousznych.

Pierwsze OnePlus Buds Pro były wyposażone w aktywną redukcję szumów, więc wydaje się pewne, że nowa para ponownie zaoferuje tę funkcję. Żywotność baterii, która osiągnęła 24 godziny w przypadku OnePlus Buds Pro, również mogłaby zostać poprawiona.

Nie znaleźliśmy żadnych plotek na temat daty premiery OnePlus Buds Pro 2, chociaż biorąc pod uwagę, że oryginalna para została ogłoszona w lipcu 2021 r., następcy są teraz spóźnieni i wydaje się, że początek 2023 r. może być dobrym wyborem na oficjalne wydanie.

(*2*)Analiza: wiele, wiele opcji

Z pewnością nie brakuje opcji, jeśli chodzi o słuchawki bezprzewodowe: jest to świetne dla konsumentów, ale oznacza, że ​​producentom może być trudno wyróżnić swoje produkty. OnePlus ma już w sprzedaży kilka wersji swoich słuchawek bezprzewodowych.

Następnie, oczywiście, musimy wspomnieć o Apple, które ma najgorętsze ceny, dobrze pokryte AirPods Pro 2 (249 GBP / 249 GBP / 399 USD) i AirPods 3 (od 169 GBP / 179 GBP / 279 USD). Te opcje są trudne do przeoczenia, szczególnie dla użytkowników iPhone'a.

Google oferuje premium Pixel Buds Pro (199 USD / 179 GBP / 299 USD) i tańszą serię Pixel Buds A (99 GBP / 99.99 GBP / 159 USD), podczas gdy Samsung oferuje Galaxy Buds 2 (149.99 USD). / 139.99 GBP / 219 USD) i Galaxy Buds 2 Pro (229 GBP / 219 GBP / 349 USD).

Podejrzewamy, że po raz kolejny OnePlus może wykorzystywać cenę jako główny punkt sprzedaży – oryginalne OnePlus Buds Pro kosztowały 149.99 GBP / 139 GBP, kiedy zostały wprowadzone na rynek – i coś w pobliżu tego znaku – ale ich następcy byliby dobrze umieszczeni pod względem przystępności cenowej.

Udostępnij to