Diablo 4 finalmente obtiene una fecha de lanzamiento junto con(* 4 *)

Wyczekiwana Diablo 4 wreszcie doczekała się daty premiery, która została ujawniona podczas The Game Awards 2022. Halsey wyszła na scenę, by zaśpiewać w najbardziej krwawym programie.

Premiera Diablo 4 zaplanowana jest na 6 czerwca 2023 r., więc fani będą musieli poczekać około sześciu miesięcy, aby dostać w swoje ręce długo oczekiwaną odsłonę serii Dungeon Crawler nowej generacji. Chociaż wyjaśniliśmy, w jaki sposób gra przenosi serię do lat 2020. XX wieku (otwiera się w nowej karcie), to, co oferuje wizualnie, nie przypomina niczego, co widzieliśmy do tej pory.

Widzieliśmy już kilka niesamowitych ujawnień z The Game Awards 2022 z tytułami obejmującymi wszystkie różne gatunki, na które warto zwrócić uwagę w przyszłym roku. Do tej pory ogłoszono już Death Stranding 2 i Dune Awakening, żeby wymienić tylko kilka zapowiedzi.

Diablo 4 – światowa premiera zwiastuna

Nowa, długa światowa premiera zwiastuna Diablo 4 trwa mniej niż trzy minuty i pokazuje więcej frakcji dostępnych w tytule. Krew, ogień i bitwy są głównym tematem i podobnie jak poprzednie dzieło Blizzarda, jest to prawdziwy widok.

Fani czekali niewiarygodnie długo, aby zagrać w tę grę, odkąd w 4 roku dokuczano pierwotnemu sprzedawcy Diablo 2019. Podsumowując, czekacie cztery lata od ujawnienia do premiery. Jednak w rzeczywistości doświadczeni weterani serii przetrwali ponad dekadę od ostatniego głównego wydania. To dlatego, że Diablo Immortal nie był następcą, którego wszyscy chcieli. Powiedzieliśmy to w naszej recenzji z oceną 2 gwiazdek.

Jesteśmy pewni, że Diablo 4 będzie warte czekania. Wszystko, co do tej pory widzieliśmy, maluje zachęcający obraz. Będziemy Cię informować, kiedy gra będzie dostępna w nadchodzących miesiącach; to tytuł, którego nie chcesz przegapić.

Udostępnij to