Blizzard oferuje dostęp do wersji beta dedykowanym fanom Diablo 4, którzy otrzymają trwałe tatuaże.

Przed premierą Diablo 4 w przyszłym roku wydawca oferuje darmowe tatuaże inspirowane Diablo w ramach kampanii promocyjnej Hell's Ink. Wydarzenie trwa teraz do 10 września i oferuje zwycięzcom zamkniętego konkursu w mediach społecznościowych szansę na otrzymanie darmowych niestandardowych skórek (dzięki PCGamesN).

Każdy, kto przegapił ten konkurs, nadal może wziąć udział w akcji dzięki wyborowi wstępnie zaprojektowanych małych tatuaży flash. Znajdź lokalizacje wydarzeń i daty wycieczek poniżej.

Jak udostępnił Blizzard na Twitterze (otwiera się w nowej zakładce), ci, którzy wytatuowali się podczas pierwszego przystanku promocji w Los Angeles, otrzymali do tego kilka dodatkowych gadżetów. Uczestnicy otrzymali kartę obiecującą dostęp do nadchodzącej bety Diablo 4 oraz bezpłatną cyfrową kopię gry.

„Każda impreza Diablo Hell's Ink Takeover będzie obejmować jednych z najlepszych na świecie artystów tatuażu tworzących niestandardowe tatuaże inspirowane Diablo z własnym unikalnym stylem artystycznym, dla niektórych z największych fanów Diablo na świecie” – powiedział Blizzard na stronie ogłoszenia kampanii. . (otwiera się w nowej karcie).

Pakt z diabłem(*4*)

Una selección de tatuajes de Diablo 4

(Źródło zdjęcia: Blizzard)

Trwałe znakowanie skóry tylko po to, by włożyć darmową grę wideo, może wydawać się dość drastyczne. Ale jeśli chodzi o tatuaże promocyjne, te, które ma tutaj Blizzard, nie są takie złe. W Los Angeles fani otrzymali wybór symboli i insygniów do wyboru, z których wszystkie wydawały się dość małe i nieszkodliwe. Jeśli jesteś zagorzałym fanem Diablo i wciąż myślisz o zrobieniu tatuażu tematycznego, to jest twój złoty moment.

Jednak nie wszyscy fani serii będą chcieli zobowiązać się do niezatartego wizerunku Diablo i prawdopodobnie mniej będzie gotowych po słabym przyjęciu Diablo Immortal. W wyniku agresywnych mikrotransakcji, które karzą graczy free-to-play, popularna percepcja tej serii uległa pogorszeniu. Przynajmniej wiemy, że Diablo 4 nie udostępni swojego systemu monetyzacji.

Promocja nie jest dostępna wszędzie. Choć wystartował w Los Angeles 16 lipca, kieruje się do innych miast w USA, zanim wskoczy do stawu do Wielkiej Brytanii, Niemiec i ostatecznie Australii. Zatrzymuje się w każdym miejscu na jeden dzień. Aby otrzymać darmowy flashowy tatuaż, udaj się do odpowiedniego studia w odpowiednim dniu i poczekaj w kolejce. Wszystkie atramenty będą dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Sprawdź miasta z bezpłatnymi piekielnymi tatuażami poniżej.

  • Chicago – 23 lipca, Mayday Tattoo Co.
  • Nowy Jork – 30 lipca, Nowy Jork tuszem
  • Miami – 6 sierpnia, tatuaże do końca
  • Londyn – 13 sierpnia, Noir Ink Studio
  • Berlin – 18 sierpnia, Das Kabinett Studio
  • Melbourne – 3 września, Oculus Tattoo
  • Sydney – 10 września, Little Tokyo Tattoo

Udostępnij to