Po 10 latach FromSoftware w końcu ujawnia długo oczekiwaną kontynuację

Przed Elden Ring, przed Sekiro, przed Bloodborne, przed Dark Souls, a nawet przed Demon’s Souls, deweloper FromSoftware był znany z zupełnie innej serii – Armored Core. Jeśli o niej nie słyszałeś, może to być spowodowane tym, że minęło dziesięć lat od premiery ostatniej gry.

Po długim, długim, długim oczekiwaniu FromSoftware w końcu ujawniło Armored Core 6 Fires of Rubicon i wygląda imponująco.

W dalekiej przyszłości, w poprzednich grach, wcielałeś się w rolę najemnika, pilotującego robota Armored Core dla różnych walczących korporacji. późniejsze gry skupiały się bardziej na bitwach dla wielu graczy, rzucając cię przeciwko stosowi innych graczy, aby walczyć w ogromnych bitwach wypełnionych robotami. Ale poprzednie gry miały kampanie dla jednego gracza wypełnione wyjątkowo wymagającymi walkami mechów.

Trudno powiedzieć na pewno na podstawie zwiastuna ujawniającego Armored Core 6, ale wygląda na to, że gra wraca do korzeni dla jednego gracza. Prawdą jest, że kinematyka atmosferyczna nie zawiera masowo opancerzonych rdzeni.

Niewiele jest szczegółów na temat gry, wiemy, że pojawi się na PS5, Xbox Series X|S i PC i zostanie wydana w 2023 roku. Ponadto, według strony internetowej Armored Core (otwiera się w nowej karcie) i, uwaga Uwaga Zdając sobie sprawę, że wszystko to odbywa się za pomocą tłumacza Google, będziesz mógł złożyć własnego mecha i zabrać maszynę na otwarte pola bitew. Jak dotąd, Armored Core.

W nadchodzących miesiącach dowiemy się więcej o grze, zwłaszcza że Armored Core 6 Fires of Rubicon ukaże się w przyszłym roku.

Udostępnij to