Dlaczego potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania do odinstalowywania? Dzieje się tak, ponieważ domyślne oprogramowanie dezinstalacyjne na komputerze jest podatne na błędy. Na przykład możesz wykonać „odinstalować”, ale pozostawić resztki oprogramowania na swoim komputerze.

Dlatego potrzebujesz czegoś takiego jak Ashampoo Uninstaller, aby odinstalować programy z maksymalną wydajnością. Nie tylko odinstalowuje aplikacje, ale także pozwala monitorować wydajność aplikacji, które są już zainstalowane na komputerze.

Ashampoo Uninstaller to narzędzie do zarządzania urządzeniami, jedno z wielu narzędzi stworzonych przez niemiecką firmę programistyczną Ashampoo.

Sprawdzimy Ashampoo Uninstaller w oparciu o określone kryteria, w tym ceny, funkcje, obsługę klienta i interfejs użytkownika.

(Źródło zdjęcia: Ashampoo)(*11*)pakiety i ceny

Ashampoo Uninstaller jest dostępny jako jednorazowy zakup. Możesz go pobrać ze strony internetowej firmy za 24.99 € w formacie do pobrania. Jeśli chcesz, aby format DVD został wysłany do Twojej lokalizacji, będziesz musiał zapłacić dodatkowe 12.95 €. Dodatkowo możesz zapłacić dodatkowe 4.95 USD za wsparcie e-mail premium (przez dwa lata).

Co więcej, Ashampoo umożliwia aktualizację deinstalatora z wcześniejszej wersji do nowszej za 14.99 €. Najnowszą wersją w tej chwili jest Ashampoo Uninstaller 11.

Dostępna jest również darmowa warstwa Ashampoo Uninstaller, ale z ograniczoną funkcjonalnością. To idealny sposób na przetestowanie oprogramowania przed podjęciem decyzji, czy zapłacić za pełną funkcjonalność.

cechy

(Zdjęcie: Ashampoo)

cechy

Oprócz tego, że pozwala całkowicie odinstalować niechciane programy, Ashampoo Uninstaller 11 zawiera również szereg innych funkcji, dzięki którym Twój komputer będzie działał z najwyższą wydajnością:

Usuwanie oprogramowania jednym kliknięciem

Deinstalator umożliwia całkowite usunięcie programów za pomocą jednego kliknięcia.

Odinstaluj i upuść

Ashampoo Uninstaller pozwala również na usuwanie programów poprzez zwykłe przeciąganie i upuszczanie.

Usuń pozostałe pliki

Często możesz odinstalować aplikację przy użyciu domyślnego procesu, a na komputerze nadal czają się resztki plików. Ashampoo Uninstaller pozwala na łatwe usunięcie tych plików. Możesz je usunąć, aby żaden proces odzyskiwania nie mógł ich przywrócić i zwolnić miejsce na komputerze.

Głębokie skanowanie pozostałych plików

Odnosząc się do pozostałych plików, Ashampoo Uninstaller pozwala przeskanować je na komputerze i usunąć je w razie potrzeby.

Usuń wbudowane aplikacje z systemu Windows

Często trudno jest usunąć aplikację zbudowaną w systemie operacyjnym Windows, taką jak Paint i Groove Music. Jednak Ashampoo Uninstaller pozwala usunąć je bez stresu.

Usuń wtyczki przeglądarki

Deinstalator umożliwia również usuwanie dodatków przeglądarki bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Monitoruj użycie programu

Ashampoo Uninstaller pozwala Ci monitorować sposób korzystania z aplikacji na Twoim komputerze. Możesz także monitorować swoje aplikacje, aby zobaczyć, jak wpływają one na wydajność komputera.

Automatyczne programy do wykrywania

(Zdjęcie: Ashampoo)

Instalacje automatycznego wykrywania

Ashampoo Uninstaller automatycznie wykrywa i śledzi wszystkie zmiany podczas instalacji. Jeśli coś jest nie tak, natychmiast Cię o tym poinformuje.

Zaczepy

(Zdjęcie: Ashampoo)

Interfejs i w użyciu

Interfejs użytkownika Ashampoo Uninstaller jest bardzo prosty. Aby pobrać oprogramowanie, wystarczy wejść na stronę internetową firmy, na której jest ono dostępne. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję bezpłatną, czy płatną, plik instalacyjny pobierze plik instalacyjny na komputer i go uruchomi. Aby rozpocząć instalację, będziesz potrzebować klucza aktywacyjnego. Ashampoo wyśle ​​ten klucz na adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji konta. Proces jest szybki i łatwy.

Oprogramowanie można uruchomić po jego zainstalowaniu. Posiada łatwy w obsłudze panel sterowania z dobrze widocznymi wszystkimi funkcjami. Na tym pulpicie możesz zobaczyć, ile aplikacji jest zainstalowanych na twoim komputerze i usunąć te, które chcesz. Ty również możesz;

  • Odinstaluj dodatki przeglądarki
  • Monitoruj wpływ aplikacji na wydajność komputera
  • Zrób zdjęcia swojego komputera
  • Uzyskaj dostęp do dodatkowych narzędzi, takich jak Drive Cleaner, Boot Center i File Wiper

Ogólnie rzecz biorąc, Ashampoo Installer ma świetny interfejs użytkownika.

Apoyo

Ashampoo zapewnia wsparcie klienta przez e-mail, telefon i czat na żywo. Jednak obsługa poczty e-mail często nie odpowiada. Jeśli chcesz, możesz otrzymać priorytetowe wsparcie e-mail za opłatą w wysokości 4.95 € (za dwa lata).

Apoyo

(Zdjęcie: Ashampoo)

Ashampoo posiada również wiele pomocnych przewodników na swojej stronie, a także stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ), która pomoże Ci rozwiązać typowe problemy.

Konkurs

Ashampoo Uninstaller ma wielu konkurentów, takich jak Revo Uninstaller i IObit Uninstaller. Mimo podobnych funkcji jest znacznie droższy niż IObit Uninstaller, który kosztuje około 15 euro. W przypadku Revo jest prawie równy Ashampoo pod względem ceny. Ashampoo Uninstaller konkuruje również z darmowymi i otwartymi alternatywami, takimi jak HiBit Uninstaller i Geek Uninstaller.

ostateczny werdykt

Ashampoo Uninstaller to poręczne i wygodne narzędzie. Pomaga odinstalować aplikacje na komputerze i zarządzać nimi bez stresu. Jest jednak drogi i dostępny tylko dla użytkowników systemu Windows. Chcielibyśmy zobaczyć wersję na Maca w przyszłości.

Podkreśliliśmy również najlepsze dezinstalatory bezpłatnego oprogramowania oraz najlepsze narzędzia systemowe i oprogramowanie naprawcze dla komercyjnych komputerów PC.

Udostępnij to