Teraz, gdy praca zdalna stała się integralną częścią naszego życia dla wielu z nas, być może nadszedł czas, aby pomyśleć o przeniesieniu jej na wyższy poziom.

Aby w pełni wykorzystać elastyczność, jaką zapewnia praca w domu (lub gdziekolwiek indziej niż praca), potrzebujesz wydajnego urządzenia o długiej żywotności baterii, ale także takiego, które można łatwo nosić ze sobą i pozostawać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś. .

Jeśli chodzi o niektóre urządzenia, prawdopodobnie znasz niektórych największych producentów, ale pod maską wielu najpopularniejszych urządzeń do pracy z domu znajduje się Snapdragon (otwiera się w nowej karcie)®*.

telepraca z domu

(Zdjęcie: Qualcomm)

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży smartfonów firma Qualcomm Technologies wprowadziła godną pozazdroszczenia linię urządzeń komputerowych za pośrednictwem platformy komputerowej Snapdragon. Niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, laptop czy tablet, w Twoim najnowszym urządzeniu prawdopodobnie tkwi moc Snapdragona, zapewniająca sposób na maksymalizację tego, co zyskujesz dzięki nowemu sposobowi pracy.

Platforma Snapdragon Compute zapewnia stałą dostępność i łączność — dokładnie to, czego potrzebujesz, aby przetrwać dzień pracy z domu.

Wyposażone w Snapdragon Compute Platform, z procesorem Qualcomm Kryo i procesorem graficznym Qualcomm Adreno, urządzenia te z łatwością poradzą sobie z szeroką gamą codziennych zadań, od żonglowania arkuszami kalkulacyjnymi, prowadzenia rozmów wideo lub po prostu przeglądania zatłoczonej skrzynki odbiorczej.

Urządzenia z procesorem Snapdragon są w pełni kompatybilne ze wszystkimi najnowszymi aplikacjami i usługami Windows, zapewniając wszystkie najbardziej znane produkty, działające płynnie i wydajnie, dzięki czemu możesz wykonać całą swoją pracę.

telepraca z domu

(Zdjęcie: Qualcomm)

Będziesz także w stanie pozostać w kontakcie w podróży dzięki wysokiej klasy sprzętowi łączności wbudowanemu w większość urządzeń z procesorem Snapdragon, obejmującym wbudowane systemy RF modemu, które oferują możliwości sieci komórkowej 4G LTE i 5G, dzięki czemu nigdy nie odejdziesz . znamienity

Ponadto będziesz w stanie wykonywać wszystkie swoje zadania bez martwienia się, że Twoje urządzenie wyczerpie się, ponieważ urządzenia z procesorem Snapdragon są niezwykle energooszczędne, wytrzymują nawet dwa razy dłużej niż wiele typowych laptopów i często pozwalają spędzić wiele dni na jednym ładowaniu.

telepraca z domu

(Zdjęcie: Qualcomm)

Po zakończeniu dnia pracy możesz także zrelaksować się przy ulubionej usłudze przesyłania strumieniowego lub cieszyć się ekscytującą sesją gier: Snapdragon zadba o wszystko.

Praca w domu i w podróży jest teraz bez wątpienia częścią naszego życia zawodowego, więc jeśli chcesz zwiększyć swoją produktywność dzięki potężnym, przenośnym i wytrzymałym urządzeniom komputerowym, upewnij się, że Twój następny zakup będzie zasilany przez Snapdragon (otwiera się w nowej pestaña).

*Snapdragon, Qualcomm Kryo i Qualcomm Adreno są produktami firmy Qualcomm Technologies Inc. y/o Twoje podmioty stowarzyszone

  • Ta zawartość była sponsorowana przez Qualcomm Technologies Inc.
Udostępnij to